انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-07-2017، 16:56)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 16:44)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 16:23)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 14:25)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 14:19)❤️Arsham ❤️ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام
اقا حسین میشه بگین چراتو لیست سیاهتون هستم 
منو درم بیار میخوام یچیزایی رو یهت بگم

سلام دادش بیا تو پ
خ درت اوردم از تو لیست سیاه در مورد کی هست

ارشام خیلی پورو هستی دادش یه چیزی بهت میگم من شانس نداشتم این یه هفته ای که با روژین دوست بودن اعصاب معصاب تعطیل بود فک کنم پریود بوده

من همه رو سپاس میزنم ولی تورو نزدم یه چی دیگه زشته دوسته عزیز

هه شما هنوز موقعی که عشقت بایکی دیگه جز تو دوسته نفهمدید

من دیگه هیچی برا از دست دادن ندارم

پسر خوب چی میگی من عشقم لب گرفته بود از طرف باماشین دور دور میرفتن من یه سال از هرچی دختر بود فاصله گرفتم امضام هم فحش بود که ویرایش شد 

ولی این فازا رو بذار کنار گورع بابای بعضیا پیش به سوی بعدیا  Cool
شت :|
حاجی ناموسا چاخان نکردم"__
(22-07-2017، 15:48)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درسا نقاشی فکر می خواد ؟ : <
آدمو یاد ارتش هیتلر میندازی ! :/
چه جوانمردانه تایید می کنی !
:/
به به به این رسم نو دوستی ! :/
صد در صد فکر میخواد دوشیزه ی جوان !
یه نقاشی باید از روی فکر وبراساس قانون و قواعد ریاضی باشه !
کسی یه اثر هنری جدید و خلاقانه طرح میکنه ک فکر کنه (:
هیتلر بودم وقتی هیتلر بودن مد نبود :V
جوانمردانه D:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|||:
(22-07-2017، 17:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|||:
تو باز پیدات شد :| ؟
از رو خلسه اسكي نرفته بودن كه رفتن ملت :|
از رو خلسه خیلی وقته دارن اسکی میرن داداچ :|
(22-07-2017، 17:27)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 17:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
|||:
جایِ تورو گرفتم؟ :|
خلسه ع*ن كي بوده ك بخوان اسكي برن ملت از روش..
+
مخاظب من شما نبودي
باسپاس

(22-07-2017، 17:30)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 17:27)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
|||:
جایِ تورو گرفتم؟ :|
اين دو سه روزه كجا بودي همه جات كبود هان؟

حله باش تموم ها...

:|

#وانتونز