انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هلیا جان..
من هیچی نمیگم بت..
فقَ..یادت باشه..
امیر هم این پْیج ها چِک میکنه..‎(:‎

نَکن اینکاراتو...
سرمن اره..ولی همه نَ...
(22-07-2017، 20:22)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:19)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گـــاهِـــ اوغـــآت بَستَن دَهَن یَنی حَــرف زَدن ایـــنو خـــوب بِفَهم..
ایــنــایی ک مَثَلا راســت کَردن..
چی گٌفتَن دَهَنو بــاز کَردن..؟!
#سورنا

مِرسی سورنا از این بیت خوبت... ‎^o^‎
البته سورنا اینو برای مخالفان دوستش میخوند ولی ما اینجا بکار بردیم :|

بابا خفن .. برو دیگه جلو ما رو نبند !
:/
حرف خودت علیه خودت !
از کی طرفدار من شدی محی ؟ (:
فنای خودمو عشقه ^_^
حالا خوبه بیاد بگه من از تو طرفداری نکردم :|
(22-07-2017، 20:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:15)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:10)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:09)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 17:22)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صد در صد فکر میخواد دوشیزه ی جوان !
یه نقاشی باید از روی فکر وبراساس قانون و قواعد ریاضی باشه !
کسی یه اثر هنری جدید و خلاقانه طرح میکنه ک فکر کنه (:
هیتلر بودم وقتی هیتلر بودن مد نبود :V
جوانمردانه D:

حالا ما گفتیم تو فکر نقاشی ایم شما چرا جو میدی ؟
اثرای خلاقانه طرح زدم وقتی خلاقیت تو اوج چکمه های هیتلر بود D:
چی گفتم !
خوشم میاد مث خودم کم نمیاری 25r30
افرین افرین ! خوشمان امد ! ._.

(22-07-2017، 20:10)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:08)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من به این ارزش نمیدم ولی بعضیا ارزش میدن :|
من ک از اولش گفتم برام مهم نیس !(:
تو بگو چی کار کنم ؟ مدرکمو رو کنم یا نه ؟

خیلی خوبه ، در این مواقع بی‌خیال بود ._. 
خوبه (: 
بعضی مواقع سکوت کردن ، نشونه بزرگیه :|
دهه هشتادیُ هفتادی نداره ! 
واقعا خوبه ک میگن ، سن ب عقله :|
باشه عشقم (:
چون تو میگی مدرکمو رو نمیکنم و در سکوت عمیقی فرو میرم (:

ای جوون D: 
اُکسیژنمی ک :|
افرین لِیدی ._. 
لعنتی لِیدی و مِستر رو ازم اسکی رفتی D:
نمیتونم تحمل کنم :|

عه :|
تُ ک انقدر حساس نبودی :|
مِستر D: 

(22-07-2017، 20:27)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هلیا جان..
من هیچی نمیگم بت..
فقَ..یادت باشه..
امیر هم این پْیج ها چِک میکنه..‎(:‎

نَکن اینکاراتو...
سرمن اره..ولی همه نَ...
مُهم نیس :|
امیر کیه ؟ :|
نمیشناسم (: 
(22-07-2017، 20:27)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:22)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:19)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گـــاهِـــ اوغـــآت بَستَن دَهَن یَنی حَــرف زَدن ایـــنو خـــوب بِفَهم..
ایــنــایی ک مَثَلا راســت کَردن..
چی گٌفتَن دَهَنو بــاز کَردن..؟!
#سورنا

مِرسی سورنا از این بیت خوبت... ‎^o^‎
البته سورنا اینو برای مخالفان دوستش میخوند ولی ما اینجا بکار بردیم :|

بابا خفن .. برو دیگه جلو ما رو نبند !
:/
حرف خودت علیه خودت !
از کی طرفدار من شدی محی ؟ (:
فنای خودمو عشقه ^_^
حالا خوبه بیاد بگه من از تو طرفداری نکردم :|

والا ! :/
من اصن نمی دونم سر چی بحث می کنید ! :/
فقط یه بیت بود ...
چرا این مدلی این شما ؟؟
جلل خالق ! :/
(22-07-2017، 20:27)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:15)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:10)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:09)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا ما گفتیم تو فکر نقاشی ایم شما چرا جو میدی ؟
اثرای خلاقانه طرح زدم وقتی خلاقیت تو اوج چکمه های هیتلر بود D:
چی گفتم !

(22-07-2017، 20:10)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی خوبه ، در این مواقع بی‌خیال بود ._. 
خوبه (: 
بعضی مواقع سکوت کردن ، نشونه بزرگیه :|
دهه هشتادیُ هفتادی نداره ! 
واقعا خوبه ک میگن ، سن ب عقله :|
باشه عشقم (:

ای جوون D: 
افرین لِیدی ._. 

مِستر D: 
رو اسکی خیلی حساسم |:
نمیبینی هی اینا اسکی اسکی میکنن؟! اینُ من انداختم تو زبونشون :|
حالا تورو استثناء قبول میکنم :|
(22-07-2017، 20:13)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:06)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:04)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آفرین خفَن..
از این بِ بَعد زودتَر به اشتباهات پِی ببر..!!
ک این هَمه حاشیـــه هَم نداشته باشه..
مِرسی..

گفتن باشه پذیرفتن حرف تو نیس (:
صرفا جهت این بود ک دهنتو ببندی تا من مدرکمو بذارم :|
بابا خفن..
دیگ خودتو نگه داری چرا حال ما رو بهم میزنی با ادبیات مخزرفت؟؟
رو کن ببینم چی داری..
الله وکیلی به سه نفر به انتخاب خودت نشون بده.. ببین شوخی های احمقانه ای ک کردی رو اگ قبول کردن من قبول میکنم..!!
اخه خفن حرفی بزن ک وجود داشته باشه..
دفه بعدم نبینم ج ج نکنی اینجا...
ما یه عمره خودمون گوجه بازیم داداچ.. ‎^_~‎

کوروش اینجور لحنو ادامه نده اه مشتری اومد الان فرستادم
حـاج امیر مَدیونی اگ آن باشی و نَخونی ‎‎;D

باژ خوبه خدا رو شٌکر تکست های سورنا و حٌصین کٌمک کرد دَهن این خَفن به طور مَوَقت بَسته شه ‎^o^‎

#مرسی_هیپ_هاپ
(22-07-2017، 20:30)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:27)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

باشه عشقم (:

ای جوون D: 
افرین لِیدی ._. 

مِستر D: 
رو اسکی خیلی حساسم |:
نمیبینی هی اینا اسکی اسکی میکنن؟! اینُ من انداختم تو زبونشون :|
حالا تورو استثناء قبول میکنم :|
حساس نباش :|
آرع :| و چیز بدیه :|
چیزای خوب ب مردم یاد بده :|
از همون نصیحت قشنگات D: 
مرسی واقعا :| لطف بزرگی کردی :|
توجه توجه ! :/
من با هیچکس بودم ! :/
تموم شد ؟ *_*

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: " mohan "*، -Demoniac-، IM JUST TIRED، s.f، Sooogoool، ÆMÆշЇÑζ، αρнσтιc

نوبره ! :/
مُصطفی بُــ ـررو :V