انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-07-2017، 10:29)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 10:26)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 10:14)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 10:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ببخشید چند تا سوال ذهن منو مشغول کرده بود...
جناب چرا وقتی که زمان ما بود میگفتین باید چند وقت فعالت کنی کلی مطالب بزارین با بازدید بالا و اینا بعد درخواست نویسندگی بدید...
این دوستا عزیزمون ۴ تا متن از سایت های دیگ کپی میکنن میزارن اینجا سریع اقدام میشن برای نویسندگی؟!
تا اونجا که من یادمه ماها کل ۹ ماه تحصیلی رو کلی فعالیت میکردیم و تاپیک های تخصصی موسیقی میزاشتیم بعدش نویسنده شدیم...
حالا تو تابستون وقتی ک همه بچه ها بیکارن کسی میاد یه تعداد مطالب از سایت های دیگه کپی میکنه اینجا میزاره دقیقا تو اوج تایم ازادی که داره..
بعد معرفی میکنین برای نویسندگی...
ایناها که اوج فعالیتشون همین دوسه ماهه..که بیکارن و پست میزارن...
ولی ماها بیشتر تو همه فصل ها فعالیت میکنیم معمولا و مخاص تایم خاصی نیست...
این دوستان گٌلمون یک سِوٌم فعالیت هایی ک الان دارن رو توی سال تحصیلی ندارن!!
در حالی ک ماها معمولا تو تابستون سرکاریم و اوج فعالیت هامون تو سال تحصیلیه..

+
جدا از همه اینا..
بنده در پ.خ یکی از مدیرا عزیز ک صحبت میکردیم گفتن که نویسنده کسیه که ایده و مطلب از خودش داشته باشه و خودش بتونه خلق کنه و بنویسه!!
بدون اینکه از جایی کپی بکنه یا نقل قول کسی باشه..
بنابراین من خودم کلی سعی کردم برای نوشتن...مطالبی نوشتم که پر از بازدید بوده و حتی از نقد و تفسیر های بنده در رسانه رپ فارسی استفاده شٌد بدون ذکر نام و منبع!! ( #دزدی )
بعد حالا بعضی دوستان عزیز بیان چندین متن و تکست رو کپی کنن و دقیقا عمل کپی پیست کردن رو انجام بدن البته به دفعات زیاد بعد تهش بشن نویسنه متخصص!!
وقتی کسی بیاد با فقط انتقال مطالب نویسنده بشه...با کسایی ک واقعا خودشون به قلم و ذهن خودشون مینوسن اون ها نویسنده باشن..
خوب یجورایی تضعیف روحیس واس ماها و انگیزه ماها یجورایی تضعیف میشه...

البته خوب اینکار برای فعال شدن هرچه بیشتر انجمن و به سود انجمنه...
و خوب این ها هم دوستان ما هستند و بسیار خوشحال شدیم از نویسنده شدنشون...

و خوب این دوستان کلی تاپیک میزارن و انجمن راه میفته ...
و این خیلی خوبه..
ولی خواهش میکنم از دفعات بعدی اگر که میخواین در زمینه های تخصصی مثل موسقی یا فیلم و سریال نویسنده انتخاب کنین کسایی رو انتخاب کنین که حداقل بتونن یک البوم رو حتی نه...حتی فقط یه سینگل ترک یا یه فیلم رو درست و واقعی نقد و تفسیر کنن!!
بخش های دیگ باید کپی پیست کنن...مثل دانستنی ها و ورزشی...چون نمیتونن زیاد به قلم خودشون بنویسن و اکثرا خبر هستش...ولی بخش های تخصصی نیاز به اندیشه و فکر داره..
ایطوری هم انگیزه رقابت واسه نویسنده های قدیمی میشه همم یه تازه نفس و فکر نو واسه انجمن...
( این فقط به انتقاد بود و قصد هیچگونه اعتراض و ایهامی نیست..)
با تشکر..

چندتا سوال هم ذهن منو مشغول کرده!
من متن آهنگ بقیه خواننده هارو از خودم دربیارم؟
بنده در پ.خ یکی از مدیرا عزیز ک صحبت میکردیم گفتن که نویسنده کسیه که ایده و مطلب از خودش داشته باشه و خودش بتونه خلق کنه و بنویسه!!
میشه بگید من چجوری آهنگ بنویسم؟
خواهشا یه چیزی بگید که مرتبط باشه
بعدم اینکه شما برید موضوعات منو نگاه کنید!
من موضوعات زیادی تو این بخش دارم!
از خیلی افراد دیگه که الکی نویسنده شدن فعال ترم!
در آخراینکه وقتی مدیرسایت منو شایسته نویسندگی دیده فکرنمیکنم دیگه جای بحثی باقی بمونه!
آروم آروم ..!!!

اولا ک روی صحبت من شما نبودی...
مثل شیوا نباش در وسط حرف پریدن!! مرسی...

من نگفتم شما از خودتون نقد کنید و خلاق باشید...
چون اولا ک زمینه شما نیس..دوما ک کارش تخصصیه...
بنده عرض کردم ک چرا شماها تو همین ماهای تعطیل فعالیت کردین سریع نویسنده شدین..
پ فرق ماهایی ک تو کل سال مطلب میزاریم با شماهایی ک فقط تو سه ماه سال بیست سی تا پست گذاشتین چیه؟!

درضمن..
من با شما اصلا مشکلی ندارم...
امیدوارم ناراحت نشده باشین..
برعکس دوسه تا ایده نو تو ذهنم هس ک اگ شما کمک بکنین تو تکمیلش فکر کنم از پر بازدید ترین موضوعات انجمن بشه..!!

من فقط یه انتقاد کردم...
عیبی داره از نظر شما؟؟

اختلافات کنار بره بهتره..
با تشکر..

ولی خواهش میکنم از دفعات بعدی اگر که میخواین در زمینه های تخصصی مثل موسقی یا فیلم و سریال نویسنده انتخاب کنین کسایی رو انتخاب کنین که حداقل بتونن یک البوم رو حتی نه...حتی فقط یه سینگل ترک یا یه فیلم رو درست و واقعی نقد و تفسیر کنن!!
پس منظورتون با کی بود؟
بهتره از این به بعد منظورتونو واضح بگید (:
یاسمین جان..
حرف خودتون یادتون رفته؟! شما ک نویسنده بخش موسقی نیستین!! شما نویسنده متن اهنگ ها هستین..
اینجا منظور شما نبودین اصلا!!
منظور من کسایی بودن که بعدا نویسنده بخش موسیقی یا فیلم و سریال خواهند شد..
شما به کل فرق داره انجمنتون..!!
عرض کردم که..
من عذر میخوام اگر سوتفاهمی پیش اومده..
با تشکر...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dlrapfarsi.com/RapFarsi/Ordibehesht%2096/Single%20Track/Parsa%20Q%20-%20Turn%20Up%20The%20Bounce%205%20Podcast.mp3

ی پادکستِ خـ ـوب [:   ▲
چی بگم والا ..
منم تو اُوج امتحانا داشتم فعالیت میکردم .. زمانی ک همه ناله میزدن و هرزگاهی فق تُ گ.ا حرف میزدن :|

کوروش وللش .. 
(13-07-2017، 10:42)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی بگم والا ..
منم تو اُوج امتحانا داشتم فعالیت میکردم .. زمانی ک همه ناله میزدن فق گ.ا حرف میزدن :|

کوروش وللش .. 

دَرد من دقیقا همینه..!!
‎(:‎
چه شبای امتحانی که تاپیک میزدیم و خیلیا مشغول درس خوندن بودن..!!
‎‎
(13-07-2017، 10:25)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 10:23)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 10:22)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باهم دوست باشید :|

مـَن دوستـم ._. 
ولی نمیدونم چرا با مـن هُجومی حرف می‌زنن :|
زیاد حرف بزنی همین میشه /:
برایِ ری استارت کردن خودتم ک شده یه مدت سکوت کن

فهمیدم منظورتُ ! 
:|
ولی گُفته بودم از کسی دستور نمیگیرم :|
حتی اگه ب صلاح خودم باشه مِستر :|
(13-07-2017، 10:48)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 10:42)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی بگم والا ..
منم تو اُوج امتحانا داشتم فعالیت میکردم .. زمانی ک همه ناله میزدن فق گ.ا حرف میزدن :|

کوروش وللش .. 

دَرد من دقیقا همینه..!!
‎‎

در یه مورد مُخلافم .. من قبلا با اون یکی‌اکانتمم بودم
داشت فعالیت میکرد حتی پارسالم درخواست نویسندگی داده بود و توسط مدیرا تایید هم شده بود ،اما بنا به دلایلی فعالیتش متوقف شد تا امسال...
(13-07-2017، 11:06)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 10:48)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
چی بگم والا ..

کوروش وللش .. 

دَرد من دقیقا همینه..!!
‎‎

در یه مورد مُخلافم .. من قبلا با اون یکی‌اکانتمم بودم
داشت فعالیت میکرد حتی پارسالم درخواست نویسندگی داده بود و توسط مدیرا تایید هم شده بود ،اما بنا به دلایلی فعالیتش متوقف شد تا امسال...
در مورد خیلیا صِدق نمیکنه..اعضا قدیمی رو هَممون میشناسیم..!! ‎;]‎

بعضیا فقط دیر اقدام شدن...!!
(13-07-2017، 10:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

جناب چرا وقتی که زمان ما بود میگفتین باید چند وقت فعالت کنی کلی مطالب بزارین با بازدید بالا و اینا بعد درخواست نویسندگی بدید...
این دوستا عزیزمون ۴ تا متن از سایت های دیگ کپی میکنن میزارن اینجا سریع اقدام میشن برای نویسندگی؟!
تا اونجا که من یادمه ماها کل ۹ ماه تحصیلی رو کلی فعالیت میکردیم و تاپیک های تخصصی موسیقی میزاشتیم بعدش نویسنده شدیم...
حالا تو تابستون وقتی ک همه بچه ها بیکارن کسی میاد یه تعداد مطالب از سایت های دیگه کپی میکنه اینجا میزاره دقیقا تو اوج تایم ازادی که داره..
ولی ماها بیشتر تو همه فصل ها فعالیت میکنیم معمولا و مختص تایم خاصی نیست...

+
جدا از همه اینا..
بنابراین من خودم کلی سعی کردم برای نوشتن...مطالبی نوشتم که پر از بازدید بوده و حتی از نقد و تفسیر های بنده در رسانه رپ فارسی استفاده شٌد بدون ذکر نام و منبع!! ( #دزدی )
بعد حالا بعضی دوستان عزیز بیان چندین متن و تکست رو کپی کنن و دقیقا عمل کپی پیست کردن رو انجام بدن البته به دفعات زیاد بعد تهش بشن نویسنه متخصص!!
وقتی کسی بیاد با فقط انتقال مطالب نویسنده بشه...با کسایی ک واقعا خودشون به قلم و ذهن خودشون مینوسن اون ها نویسنده باشن..

و این خیلی خوبه..
بخش های دیگ باید کپی پیست کنن...مثل دانستنی ها و ورزشی...چون نمیتونن زیاد به قلم خودشون بنویسن و اکثرا خبر هستش...ولی بخش های تخصصی نیاز به اندیشه و فکر داره..
ایطوری هم انگیزه رقابت واسه نویسنده های قدیمی میشه همم یه تازه نفس و فکر نو واسه انجمن...
با تشکر..

سلام , شرایط هر بخش یکم فرق داره
برای هر بخش نمیشه موضوعات خیلی خلاقانه زد , خود شخص هم همینطور !
فکر کنم قبل از نویسنده شدنتون هم گفتم که اخلاقتون باید درست باشه و این درمورد همه هست
تو سال تحصیلی هم اگر کسی فعالیتش کم باشه مشکلی نیست , چون به هرحال درس جای خودش رو داره
حالا اینکه شما فعالبت کردید خیلی بهتره , ولی تو سال تحصیلی ما خیلی سخت نمیگیریم.
خُب حتما از اینور زود نویسنده شدن از اونور دیرتر مدیر میشن :/

خلاصه یه فرقی این وسط باید باشه ..
(13-07-2017، 11:28)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

ولی ماها بیشتر تو همه فصل ها فعالیت میکنیم معمولا و مختص تایم خاصی نیست...

+
جدا از همه اینا..

و این خیلی خوبه..
با تشکر..

سلام , شرایط هر بخش یکم فرق داره
برای هر بخش نمیشه موضوعات خیلی خلاقانه زد , خود شخص هم همینطور !
فکر کنم قبل از نویسنده شدنتون هم گفتم که اخلاقتون باید درست باشه و این درمورد همه هست
تو سال تحصیلی هم اگر کسی فعالیتش کم باشه مشکلی نیست , چون به هرحال درس جای خودش رو داره
حالا اینکه شما فعالبت کردید خیلی بهتره , ولی تو سال تحصیلی ما خیلی سخت نمیگیریم.
سلام..
اهان..به این خاطر واسم سوال شد چون شرایط بخش موسیقی فرق داشت با شرایط بخش های دیگه..
بعله.. و بنده هم خیلی سعی کردم..
یکی از دوستامون اینجا هم ناراحت شد از انتقاد بنده ولی من تا اونجا ک تونیستم سعی کردم ناراحتیشون برطرف بشه و مشکلی ایجاد نشه..

خب یک سوال دیگ..ماها تو تابستون سر کارمیریم..زیاد نمیتونم مث قدیم اکتیو باشیم..
ولی تو ماه های تحصیلی باز فعالیت هامون اوج میگیره..!!
مسعله ای نیست ایا؟؟
با تشکر از رسیدگی شٌما..