انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بار آوردن ؟
ولی اگه این 118 نفر بلک لیست من بن ip شن فلش درست میشه :| 
البته یکیشون مدیر ثابته :| 
مرتیکه بنفش :| 
میتونید بپرسید.
من قبل از اینکه شما ریپلای کنید دیدم نگفتم کی , داشتم ادیت میکردم که دیدم شما ریپلای کردید.
کانفدنت جان بیخیال :| 
این جماعت درست بشو نیستن :| 
(23-07-2017، 0:02)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بار آوردن ؟

نه D:
(23-07-2017، 0:02)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(23-07-2017، 0:02)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ملت ایران واس هرچیزی یه راه حلی دارن احسان خخخ..
(23-07-2017، 0:03)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میتونید بپرسید.
من قبل از اینکه شما ریپلای کنید دیدم نگفتم کی , داشتم ادیت میکردم که دیدم شما ریپلای کردید.
برای همین بحثا من سعی میکنم زیاد گفتگو نیام چون خیلی باید مراقب بود حرف نزنی تا به طرف بر نخوره (;
نقل قول: تا جایی که من یادمه به دو نا کاربر الکی اخطار دادن,  الکی بن کردن من خودم رو کشتم که چرا الکی بن کردید!
kaffe2
(23-07-2017، 0:09)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: تا جایی که من یادمه به دو نا کاربر الکی اخطار دادن,  الکی بن کردن من خودم رو کشتم که چرا الکی بن کردید!
kaffe2

آقا من غلط کردم :nooz: 
الا شما دوتا باید بحث کنید خخ ولش .
(23-07-2017، 0:09)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
kaffe2

?what
(23-07-2017، 0:13)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
kaffe2

?what
تذکر بود kaffe2
(23-07-2017، 0:15)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2017، 0:13)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
kaffe2

?what
تذکر بود kaffe2

حقیقت بود !