انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-07-2017، 19:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:09)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 18:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 17:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
: )

باشه Telegh_08

حصين از طريق بستن قرارداد با كمپاني خارجي ( الان دقيق حضور ذهن ندارم  پول و پله خوبي بش رسيده..
ولي منظور من از تنها نبودنش خانومش ( ژاله ) صادق..شايع...عضو جديد كاغذ ركورد كه تو البوم ياد معرفي ميشه...داش جفي.. كل اكيپ كاغذ ركورد...
منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.
اون كه استوري يه ماه پيش هيچكسه  :|

الان مجاز تا يه قدمي فروشه..
خود ترك مجاز هم ضبط شده..
تا الان 11 تا ترك داره البوم مجاز..
اهنگسازياش هم توسط مهديار تموم شده..
فقط ميكس و كنترل نهاييش مونده..
گرچه كه فن ها دل خوشي از قول هاي ملتفت ندارن..ولي خوب توييت هاي هيچكس اينو ميگه...
بیخیـــ ـال   |:

(22-07-2017، 18:56)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 18:51)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سيكتير كن باو خفن...
امثــــال تو هميشه نقشاشون كمــــرنگ بــــوده  : )
تو اسمشو بزار همين ك ميگي..
من ميگم شعور اجتماعي...
فراموش كردن ديالوگ هاي خوشمزه..
و ابرو بردن يه شخص جلو ده ها چشم...!!

باي باي  Wink
ببین ! منم میتونم بهت دوتا فوش گنده تر بدم ک دهن گشادتو جمع کنی .... ولی حیف ک دور از ادبمه (:
شعور اجتماعی شما به فوش دادنه ؟
ابرو ی کسی برده نشده اینو خود نازنینم میدونه چون بهش توضیح دادم و اینکه الانم باهم دوستیمو مشکلیم نمیبینیم ._. !
شما داری یه مسعله رو زیادی گنده میکنی دیگه (:

الان كي گفت بيشعور؟؟
كي توهين كرد خفن؟؟

من بده ام كه تو پ.خ چندين نفر مسخره كردن ما رو سر ديالوگ هاي شيرين شما..
و همچنين گ.ا..

هيس ادامش نده ولش...

شما خوبي ..شما خفني..

شبخير
قبلش کی گفت سیکتیر ؟ :|
معلومه تو توهین کردی اینو انکار نکن !
کیا مسخرت کردن مثلا ؟ هر کی ک این کارو کرده خودش فاقد شعور اجتماعی بوده !
انقدم خفن خفن نکن :|

من نَگفتم سیکتیر..!!
گٌفتم سیــک حافظی..ملی فرق دارن باهم..!!
اره..هرکی  کرده شَهص بدی بوده ‎(:‎
با ابن حساب فک کنم نصف انجمن از نشر شما بده ان..!!
خَفن..دیالوگت رو گٌفتی....کارت رو کردی ..تهش میگی هرکی گفته فاقد شعور اجتماعیه..؟
شما خیلی خف..نی.. ‎(:‎
باشه .
از اخطار دادنای من ایراد میگیرن وگرنه الان حداقل 3 نفر 20 درصدی میشدن  :|
(22-07-2017، 19:19)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر زود روز سیکتیر شد |:
سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/2017-07-22-20-47-03-Telegram-15-.png  

عاشقتم یعنی 25r3025r3025r30
(22-07-2017، 19:24)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:19)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

OMG 
D: 
(22-07-2017، 19:24)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:

من متعلق به همتونم :||
(22-07-2017، 19:19)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 18:00)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 17:52)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 17:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیخیـــ ـال   |:

(22-07-2017، 17:46)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهنگای سینا حجازی خیلی باحاله ^.^*!
از ریتمش خوشم میاد !(:
+
اگه کسی از یه خواننده خوشش نمیاد توهینم نکنه لطفا !
فقط در همین حد میشه جواب بعضیارو داد !
خب بابا جناب فرهیخته و دانا و در جه یک ! وقتی از یکی خوشت نمیاد به علایقشم توهین نکن ! باهاشم حرف نزن !
شمایی ک ادعای فرهنگ و تمدنتون میشه باید این چیزارو خوب بدونین دیگه (:
سعیم کردم ک از دلت دربیارم ... هرچند نمیدونم چی شد ک این طوری شده ولی خب به هر حال ....
ولی بازم نخواستی !
حالام جلوی همه میگم اگه من ناراحتت کردم شرمنده ! ولی لطفا توهین نکن به ادم !
دور از انسان بودنه این رفتارا ((:!
تاكييد ميكنم خلسه هيچ ع*ن ي نيست تو رپ و هيپ هاپ..
به خاطر حصين كه عكس گرفته باش و ازش بالا رفته چند وقته ديده شده..
چيزي كه حقيقت داره..!!

(:
علي ك نبود ببينه چه رنگ قهوه اي زدي تو گ.ا ناخواسته يا خواسته به ما  (:

باز خوبه يادت هم نيست ..  D:

شما خيلي خفني...
ميتوني ليبل جديد كاغذ ركورد باشي شما به عنوان يه نمونه خفن..!!

روز خوش  Smile
حالا هرچیک بوده و هست لزومی نمیبینم به کسی توهین بشه ! اوکی ؟

لیبل قهوه ای ؟ D:
اون فقط یه شوخی مسخره بود ک از نظر من هیچ موردی نداشت هرچند از نظر یه ادم نفهم و بی جنبه و ناز نازویی مث شما شاید یه لیبل قهوه ای طرقی بشه !

من هیچ وقت نخواستم ادعای خفن بودن یا شاخ بودن بکنم -_-
بابا شما ها چرا این طوری اید ؟ -_-  

داری از حرف زدن در میری ؟ بیا یه بار واسه همیشه این بحث و تموم کنیم :|
هعی واسه من روز خوش شب خوش میکنه -_-

(22-07-2017، 18:58)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 18:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بیخیـــ ـال   |:

(22-07-2017، 18:50)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه دقت کنی میبینی ک مخاطبش منو تو بودیم !

دقت نكن از اين به بعد بين حرف 2تا پسر..
آفــــرين  : )
گمشو بابا ....!

ٌب الان من چی بگم ب این خَفن..
تاکید میکنم..
امــثـال تو هَمیشه نقشاشون کَمرنگ بــوده...!!
من هیچ وقت واسه پرنگ شدنم تلاش نکردم ولی شما مثل اینکه خیلی دوس داری خودتو نشون بدی :|
و من اصلا واسه ای ملامتت نمیکنم !

اسکی نَرو خفن....
ارزش میخواد اینکارایی ک ت میگی...

من نیازی ندارم ب امثال شماها خودم نشون بدم..
ثابت کردن به ی دختربچه چیزی رو اضافه نمیکنه..
فق طرفو از تیک ها و خوشمزه بازیاش مصمم تر میکنه..
عبـــاس ً‎=D
(22-07-2017، 19:25)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:

OMG 
D: 
این فقط یه تیکه کلامه ک وقتی از یه چیزی خندهام بگیره میگم :|
(22-07-2017، 19:27)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:25)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:

OMG 
D: 
این فقط یه تیکه کلامه ک وقتی از یه چیزی خندهام بگیره میگم :|

میدونم عزیزم :| 
منظوری نداشتم :|
اونم ی تیکه کلام بود :|
(22-07-2017، 19:26)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:19)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 18:00)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 17:52)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تاكييد ميكنم خلسه هيچ ع*ن ي نيست تو رپ و هيپ هاپ..
به خاطر حصين كه عكس گرفته باش و ازش بالا رفته چند وقته ديده شده..
چيزي كه حقيقت داره..!!

(:
علي ك نبود ببينه چه رنگ قهوه اي زدي تو گ.ا ناخواسته يا خواسته به ما  (:

باز خوبه يادت هم نيست ..  D:

شما خيلي خفني...
ميتوني ليبل جديد كاغذ ركورد باشي شما به عنوان يه نمونه خفن..!!

روز خوش  Smile
حالا هرچیک بوده و هست لزومی نمیبینم به کسی توهین بشه ! اوکی ؟

لیبل قهوه ای ؟ D:
اون فقط یه شوخی مسخره بود ک از نظر من هیچ موردی نداشت هرچند از نظر یه ادم نفهم و بی جنبه و ناز نازویی مث شما شاید یه لیبل قهوه ای طرقی بشه !

من هیچ وقت نخواستم ادعای خفن بودن یا شاخ بودن بکنم -_-
بابا شما ها چرا این طوری اید ؟ -_-  

داری از حرف زدن در میری ؟ بیا یه بار واسه همیشه این بحث و تموم کنیم :|
هعی واسه من روز خوش شب خوش میکنه -_-

(22-07-2017، 18:58)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 18:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دقت نكن از اين به بعد بين حرف 2تا پسر..
آفــــرين  : )
گمشو بابا ....!

ٌب الان من چی بگم ب این خَفن..
تاکید میکنم..
امــثـال تو هَمیشه نقشاشون کَمرنگ بــوده...!!
من هیچ وقت واسه پرنگ شدنم تلاش نکردم ولی شما مثل اینکه خیلی دوس داری خودتو نشون بدی :|
و من اصلا واسه ای ملامتت نمیکنم !

اسکی نَرو خفن....
ارزش میخواد اینکارایی ک ت میگی...

من نیازی ندارم ب امثال شماها خودم نشون بدم..
ثابت کردن به ی دختربچه چیزی رو اضافه نمیکنه..
فق طرفو از تیک ها و خوشمزه بازیاش مصمم تر میکنه..
عبـــاس ً‎=D
باشه .

(22-07-2017، 19:25)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:

من متعلق به همتونم :||
برداشت بد نکن :|
کوروش ول کن برو نیم ساعت دیگه بیا 
اونموقع حرف بزن آروم تر میشی جَو برای دعوا ایجاد نمیکنی /: