انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-07-2017، 21:30)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-07-2017، 21:22)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-07-2017، 21:18)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-07-2017، 21:17)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-07-2017، 21:07)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یادش بخیر چقد شلوغو هیجان انگیز بود اینجا یه مدت |":

Aw

؟! |:

?sorry for you , don't you remember
اگه خارجی ایی 
No
اگه ایرانی ای
نه
||||:
فضایی چی ؟ 
اگر یادت نمیاد دیگه Idc
ماهان کیه دیگه |:
الان تو منو میشناسی ؟! |:
نه دیوونم دارم انقدر حرف میزنم :|
(15-07-2017، 21:33)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ماهان کیه دیگه |:

ره ..
یه شاخ مَجازی هستی که برای کاری اومدم تلگرامت،با حالت شاخانه بلاکم کردی !
(15-07-2017، 21:37)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه دیوونم دارم انقدر حرف میزنم :|

نه خدایی آخه من یادم نمیاد تورو  |||:

(15-07-2017، 21:37)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-07-2017، 21:33)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ماهان کیه دیگه |:

ره ..
یه شاخ مَجازی هستی که برای کاری اومدم تلگرامت،با حالت شاخانه بلاکم کردی !

عه فداتون برم ||:
کی هستی تو ؟!
تله منو مگه داری ؟! ||:
یادم نمیاد به هرحال من شاخ نیستم فقط بی اعصابم ||:
خب دیگه گفتم که Idc
(15-07-2017، 21:42)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب دیگه گفتم که Idc

Idc چیه ؟! |:
(15-07-2017، 21:21)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/wp-ss-20170715-0006.png

عَکس جدیدشو دیدی؟؟ ‎;D
یجورایی آدم دلش واسش میسوزه..
لاغرُ خودباخته..
(15-07-2017، 21:46)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-07-2017، 21:42)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب دیگه گفتم که Idc

Idc چیه ؟! |:

I don't care
(15-07-2017، 21:49)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-07-2017، 21:46)| nikooli | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خب دیگه گفتم که Idc

Idc چیه ؟! |:

I don't care

واو تو چه شاخی یه امضا بده ||: