انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-07-2017، 19:48)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:45)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:43)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب وعضیه 4

بیخی داداش رامینمون چطوره مهردادم
به داش مهرداد...فدایی داری...خوبی؟؟
من خرحمالی(تو بخون سربازی) رو تحمل میکنم...تو چه خبر؟؟ امسال بود کنکورت یا سال بعد؟

قربانت 

عه خدمت کجا افتادی داداش ببخشید مشتری داشتم دیر جواب دادم
امسال دادیم رفت پی کارش
(22-07-2017، 19:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درسا خانوم تو ام ادامه نده که اخطار میدم بت |:

داداش اخطار اونم بده بمن..
قدیما امیر یه حرکتی زد...قرار بود ۵۰٪ بش اخطار بدی...
اونم تقصیر ماس..
بده به من ‎^_~‎
(22-07-2017، 19:50)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:48)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خانومو خوب اومدی زیرکی تو بی سابقس  Cool
به تو کِشیدم |:

پسر خوب اگه میخواستی به من بکشی باید خیلی چیات میکشید که که مهمترینش نبوده عوضی بازیه 
(22-07-2017، 19:54)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

داداش اخطار اونم بده بمن..
قدیما امیر یه حرکتی زد...قرار بود ۵۰٪ بش اخطار بدی...
اونم تقصیر ماس..
بده به من ‎^_~‎
50 درصدشو 20 کردن :|
ناراحت شدی؟ :|
من سعی میکنم با عدالت اخطار بدم وگرنه دشمنی ای ندارم با کسی (:
(22-07-2017، 19:54)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:48)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:45)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:43)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب وعضیه 4

من خرحمالی(تو بخون سربازی) رو تحمل میکنم...تو چه خبر؟؟ امسال بود کنکورت یا سال بعد؟

قربانت 

امسال دادیم رفت پی کارش
حاجی بغل خونمونه...میری بالای برجک از خونه ما نگهبانی میدی خخخ قشنگ تو تیر رس نگهباناست...فدات داداش...زیاد به خودت فشار وارد نکن....کل عمرتم اینجا بحث کنی پشیزی نمی ارزه..
به سلامتی رتبه چند رقمی؟؟
(22-07-2017، 19:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:45)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:38)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:35)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داداش شٌما نبودی. ...ندیدی چیا میگفت تو گ.ا.. ( مثلا طنز ..!! )
بعد جالبیـــش هم اینه ک یادش رفته همه چیو..!!
من اعصابم ریلکسه..در اص ارزش خورد کردن سر ی هشتادی نداره..!!
ولی خوب..باید مٌتوجه میشد اشتباهاشو ک شٌد ‎(:‎
خٌدافس فهلا.
ببین نذار سند رو کنم :|
منم هیچ اشتباهی نکردم (:
اونی ک باید از سوء تفاهم دربیاد شمایی ک تو خواب غفلت رفتی !
عذت زیاد !

(22-07-2017، 19:36)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همسایمون ممد نوبری پِلی کرده صداش میاد |:

AnGel 
میخواست باهامون بیاد بیرون ؟ :|
رو کن ببینم چی داری..!!
گفتم ک ..شما خیلی خفنی..
همه اشتباها رو من کردم..
شوخی های جذاب شما هیچی نبوده ‎(:‎
لعنتی ‎(:‎ تو این حافظت...
دیالوگ هات رو یادت رفده چی بگم بت دیگ...
باز تو بحث دوتا پسر دقت کردی؟؟
سیک حافظی ‎=)‎
دقیقا نسخه چند بود ؟
بگو برم مدرکمو بیارم (:

(22-07-2017، 19:44)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:38)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:35)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داداش شٌما نبودی. ...ندیدی چیا میگفت تو گ.ا.. ( مثلا طنز ..!! )
بعد جالبیـــش هم اینه ک یادش رفته همه چیو..!!
من اعصابم ریلکسه..در اص ارزش خورد کردن سر ی هشتادی نداره..!!
ولی خوب..باید مٌتوجه میشد اشتباهاشو ک شٌد ‎(:‎
خٌدافس فهلا.
ببین نذار سند رو کنم :|
منم هیچ اشتباهی نکردم (:
اونی ک باید از سوء تفاهم دربیاد شمایی ک تو خواب غفلت رفتی !
عذت زیاد !

(22-07-2017، 19:36)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همسایمون ممد نوبری پِلی کرده صداش میاد |:

AnGel 
میخواست باهامون بیاد بیرون ؟ :|
بعدا تل تو همون گروه همه هستن حرف میزنیم راجبش
باش
تو دیالوگ گفتی..من بازم بگردم؟!..
تَف تو حافظت..
کی بود انگ میزد و ب شوخی خیلی چیزا زشت و ناپسند میگف درباره من و نازنین؟ ؟!...
کی کارگاه شده بود؟؟ ‎(:‎
یادت بیاد ایشالا..
چیزای زشت و ناپسند ؟ 25r30
راجب من درست صحبت کن لطفا ! من مث تو نخود مغز نیستم :/
نگفتم باهم عاره ک :|
یه شوخی بود فقط :/
یادمه جناب یادمه !
فقط نسخشو ندارم ک لینکشو بذارم همه ببینن -_-
(22-07-2017، 19:56)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:50)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:48)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خانومو خوب اومدی زیرکی تو بی سابقس  Cool
به تو کِشیدم |:

پسر خوب اگه میخواستی به من بکشی باید خیلی چیات میکشید که که مهمترینش نبوده عوضی بازیه 
خوبه |:
(22-07-2017، 19:56)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:54)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
عجب وعضیه 4

قربانت 

امسال دادیم رفت پی کارش
حاجی بغل خونمونه...میری بالای برجک از خونه ما نگهبانی میدی خخخ قشنگ تو تیر رس نگهباناست...فدات داداش...زیاد به خودت فشار وارد نکن....کل عمرتم اینجا بحث کنی پشیزی نمی ارزه..
به سلامتی رتبه چند رقمی؟؟

بحث نمیکنیم فقط میگیم ماهم اره ....
عه خوبه پ. 
داداچ 5 رقمیه  Big Grin
انقَدر ک رقیب ندیدیم ، اخر ب رفیق پَریدیم :|
(22-07-2017، 19:51)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:49)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من فقط میخوام یه مدرک رو کنم نه دعوا !
باشه گودزیلای نجیب و سر به زیر ؟ D:
بهت خندیدم پررو نشو دیگه D:
:|
نه رو نکن..!
اگه ادامه دارش کنی به تو ام اخطار میدم
اینا سابقتونو خراب میکنه..!
وگرنه بعد ی مدت ک دوباره 0 میشین 
هر کاری میخوای بکن این قضیه بالاخره باید تموم شه دیگه (:
نمیشه ک نصفه ولش کرد !