انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هی میاد میگه بعدش عذرخواهی میکنه و دوباره از اول ((((:
(20-07-2017، 22:39)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب به نظرت چه کار کنم

تصمیم با خودته .

با توجه به شرایط زندگیت تصمیم بگیر ..
خدایی یکم پیگیری کنید ببینید نمیشه صندوق و با ی کلیک کلن خالی کرد ؟:|
(20-07-2017، 22:55)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چطور میتونی اینطوری پاک کنی واقعا؟
(20-07-2017، 22:58)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 22:55)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من همین و دارم از تو میخوام ._. شدن ک میشه فقط بجای استیکر کد اینچیزارو درست کنید ._. چندین و چند سال مردم فلش باید از صندوق پاک کنن بعد از ارسالی بعد از سطل زباله :|
(20-07-2017، 23:01)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 22:58)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من همین و دارم از تو میخوام ._. شدن ک میشه فقط بجای استیکر کد اینچیزارو درست کنید ._. چندین و چند سال مردم فلش باید از صندوق پاک کنن بعد از ارسالی بعد از سطل زباله :|

نام کاربری جدیدت رو چرا درخواست نمیدی پس؟
کار سختی نیست , ولی باشه میگم 
منظورم اینه که چطوری میتونی همشون رو پاک کنی 
(20-07-2017، 23:01)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

متاسفم برات .. این حجم از باهوشی برات خطر سازه !

تخلیه پوشه ها بزن ..
(20-07-2017، 23:04)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

متاسفم برات .. این حجم از باهوشی برات خطر سازه !

تخلیه پوشه ها بزن ..

انقدر گفت نمیشه شک کردم به وجود این آپشن
ای وای :||||

با من ی مدت حرف نزنید :||||

من بار اولمه این صفحه و دارم میبینم چرا ؟:|||
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/v4gv_untitled.png