انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-07-2017، 13:51)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:50)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ابله میاد چن رو دیجه:|
یادت رفته بن شدی؟v:

ببند نیشتو :|
باز من  ی چیزی گفتم حرف خودمو زدم تو سلام دادی بن شدی :|
مشکل اینجاس گفتن فش دادی :|
10 صفه تیکه انداخت چیزی نشد تقی به توقی خورد من بن شدم :|

شعور و شخصیت بالاتو از پ خ هایی ک الان بم میدی میشه فهمید:|
از مدیران گرامی خاهش مندم بیشتر بنش کنن:|
(21-07-2017، 13:37)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:35).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کسی نیستم ک خودمو کنار کوروش ب قول شما بتلپم....فک کنم منظورم نگرفتی شایدم گرفتی و مغزت منحرفه...ب هر حال مطلبو بگیر بعد متلک بنداز
+
اگه انداختنی بود...

حمید من اینقد منحرفم ؟ :|
شاممو زهر کردی :| 
بخام تیکه بندازم نمیفهمی چی به چیه گفتم ادم درست پیدا کن اهورا بود باز یه چیزی :c

ح
شاخ شدی رفت....
میترسم جلوت قرمز بپوشم :#
+
تهدید میکنی؟!
حوصله بحث ندارم...تمومش کن
بیشتر از این پیش بره خودت هم زهر میشی...
من برم بای:|
(21-07-2017، 13:52)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یجور میگه انگار خودش استاد ادب و زبان پارسیه یه روز زودتر از من از بن دراومد ب رگبار حرفای رکیکی منو بست ک اصلا نمیتونم به زبون بیارم :|
( وارد صندوق پ خ شده و همه را پاک میکند :| ) 
(21-07-2017، 13:53)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:52)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یجور میگه انگار خودش استاد ادب و زبان پارسیه یه روز زودتر از من از بن دراومد ب رگبار حرفای رکیکی منو بست ک اصلا نمیتونم به زبون بیارم :|
( وارد صندوق پ خ شده و همه را پاک میکند :| ) 

همرو تکذیب میکنم بای:|

(21-07-2017، 13:54)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پ خ رو پاک کن لعنتی رصالتم کامل نشده یه سپاس کم دارم :|
+
یکی اضاف دارم :|
(21-07-2017، 13:54)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:53).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ح
شاخ شدی رفت....
میترسم جلوت قرمز بپوشم :#
+
تهدید میکنی؟!
حوصله بحث ندارم...تمومش کن
بیشتر از این پیش بره خودت هم زهر میشی...

وقتی فک میکنی پاو با رنگ قرمز تحریک میشه چی میش گفت دیگ :c
برو یه ذره فسفر بسوزون جا پولای بابات چیزی در نمیاد از اینجا /: والا :| 

(21-07-2017، 13:54)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پ خ رو پاک کن لعنتی رصالتم کامل نشده یه سپاس کم دارم :|

حمید سپاس نده دیگ 15000 بمونه :| 
کثیف سپاس نده :|

اوه...!
چ پاو منحصر ب فردی :/
+
چشمم نرم دندم کور :|
+
گفتم بحثو ادامه نده...ختم کلام
دیگ سوژه به اندازه پارسال نیست 
بدرود بر همیشه 

انگار علیم هی خدافزی میکنم :|
(21-07-2017، 13:54)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یکی اضاف دارم :|

حالا درس شد برو:|

موضوع‌ها: 3,283

قشنگ بچهگیتو اینجا گذروندیا:|
(21-07-2017، 14:01)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موضوع‌ها: 3,283

قشنگ بچهگیتو اینجا گذروندیا:|

متاسفانه