انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Be1
(21-07-2017، 15:54)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 14:47).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من برفتم فعلن....خوش بگذره
+
مهرداد حرص نخور لیاقت نداره....ممنون بابت دلداریت...

خوش است که خوش بگذره 

داره.     یادم اومد اونموقعی که با کوروش بحثم شده بود پشتشو گرفته بودی خخخ حدث زده بودم

حماقتایی ک کردمو یادم ننداز..
حدث خخ حدس

حماقت نیست ادم جایز الخطاست

سلام شیوا باره سومه جواب نمیدی
(21-07-2017، 15:56)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Be1

دارم خواب میبینم ن؟
نقل قول: مهم خودمم ک تو 15سالگیم لکه ی ننگی رو قلبم نشست....مهم خودمم ک یاد گرفتم دیگه ب گذشته اهمیتی ندم....مهم خودمم ک دیگه ن اون فرد و دوس دارم و ن ازش متنفرم...مهم خودمم ک دارم سعی میکنم ب خود قبلم...یعنی قبل دیدن اون ....برگردم....مهم فقط خودمم..!
بهترین تایم برای تجربه شکست عشقی از این ب بعد تو یک گرگ خواهی بود
فقط فراموش نکن همیشه گرگ بمون!
@.Impassive.

(21-07-2017، 15:59)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام مهرداد ندیدم گلم وگرنه ج میدادم تگ کن 
(21-07-2017، 15:59).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 15:56)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Be1

دارم خواب میبینم ن؟

چیلاBg6

عه چند صفه قبل داستان عشقی داشتیم6
شیوا...نامرد رفتی پش سرتم نیگا نکردی...نگفتی دل من چار تیکس سه تیکش پیش توئه .... دلگیرم ازت crying
+
من خیلی وخته گرگ شدم...!
(21-07-2017، 16:00)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: مهم خودمم ک تو 15سالگیم لکه ی ننگی رو قلبم نشست....مهم خودمم ک یاد گرفتم دیگه ب گذشته اهمیتی ندم....مهم خودمم ک دیگه ن اون فرد و دوس دارم و ن ازش متنفرم...مهم خودمم ک دارم سعی میکنم ب خود قبلم...یعنی قبل دیدن اون ....برگردم....مهم فقط خودمم..!
بهترین تایم برای تجربه شکست عشقی از این ب بعد تو یک گرگ خواهی بود
فقط فراموش نکن همیشه گرگ بمون!
@.Impassive.

(21-07-2017، 15:59)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام مهرداد ندیدم گلم وگرنه ج میدادم تگ کن 

(21-07-2017، 15:59).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
Be1

دارم خواب میبینم ن؟

چیلاBg6

فکر کردم قابل نمیدونی نمیشه تگ نمیدونم چرا 

شیوا یه دوستی داشتم مجازی بود یک سالو نیم پیش این اقا اومده بود سه نفرو رل زده بود تو یه گروه بیست نفره 

بعد اومده بود به عشقه ما گفته بود این ارزشتو نداره که توعه به این خوشگلی از این پاسچرا 

مخلص کلام میخوام بگم همیشه هستن اینجور افراد تیکه هم به فردی نبودش
(21-07-2017، 16:06).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیوا...نامرد رفتی پش سرتم نیگا نکردی...نگفتی دل من چار تیکس سه تیکش پیش توئه .... دلگیرم ازت crying
+
من خیلی وخته گرگ شدم...!

عشخم ببخشید خیلی سر نزدم 
تلگرام داری؟
(21-07-2017، 16:07)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 16:06).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+
من خیلی وخته گرگ شدم...!

عشخم ببخشید خیلی سر نزدم 
تلگرام داری؟

نوچ...فک کنم ی بار گفته بودم...خوشم نمیاد :|
خب چه خبرا