انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-07-2017، 22:05)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:04)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکبار دیجه اسم پ خ خدافظی رو بیاری ذبحت میکنم:|

اخه ای کاش خدافظی کنه تو پ خ :|
نسلتو جم کرد گذاشت یه طرف :| 
(16-07-2017، 22:04)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مطمعنی این چیزی که گفتی با بحث در ارتباط بود ؟ :/
حالا ن که حرف تو نسل جدیدی از ارتباطات رو بوجود اورد/:

پیشنهاد میکنم پیچ های قبلو بخونی ...
رابط بیار ! ... ^_^
خودم ربطش میدم ! :/
(16-07-2017، 22:08)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بدبخت من ی چارتا فش بهش دادم ولی تو عین خیار ب گلابی تبدیل شدی:|

شتر من سابقه قهوه ای کردنم تو فلش از مجموع نمره های اون کارنامه سفیده مدرست بیشتره بعد به اون چارتا فشت مینازی ؟ :|
(16-07-2017، 22:09)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:08)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بدبخت من ی چارتا فش بهش دادم ولی تو عین خیار ب گلابی تبدیل شدی:|

شتر من سابقه قهوه ای کردنم تو فلش از مجموع نمره های اون کارنامه سفیده مدرست بیشتره بعد به اون چارتا فشت مینازی ؟ :|

ارع ب اون چارتا مینازم:|
(16-07-2017، 22:09)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رابط بیار ! ... ^_^

من اگ حال داشتم چارتا جمله دیگ میگفتم بت بچه ها حال بیان باو :| 
(16-07-2017، 22:08)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:06)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غِیرتتون تو حَلقم ‎=D

قاطی نکن خودتو مث علی 4 میشه حال ندارم بن شم بخاطرش

تو دیگ چرا مَشتی Smile

مشترک مورد نظر شٌما نبودی ^.^

بات ایم سو رِدی فٌر دهوا :|
(16-07-2017، 22:10)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ن ن به ی چی دیگ هم مینازی :|
اینکه تو گ ا بگی اسکی میرم ازت منم اصابم شیری شه ایییی ذوق میکنی با اینکار انگار بردنت فضا برگردوندنت :|
(16-07-2017، 22:11)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:09)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رابط بیار ! ... ^_^

من اگ حال داشتم چارتا جمله دیگ میگفتم بت بچه ها حال بیان باو :| 

؟؟!!

لطف کن به من جمله نگو ...
۹ روز دیگه مونده  به سن قانونی برسم ! :/
(16-07-2017، 22:08)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:06)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غِیرتتون تو حَلقم ‎=D

قاطی نکن خودتو مث علی 4 میشه حال ندارم بن شم بخاطرش

داداچ با نون بخور سیر شی :|
مشترک مورو نظر شما نبودی که :/

بات ایم سو رِدی فٌر دهوا ایف یو وانت :|

چرا دوتا دوتا ارسال میشه ؟! :|

صابر :|||
:||
:/
(16-07-2017، 22:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو دیگ چرا مَشتی  Smile

مشترک مورد نظر شٌما نبودی ^.^

بات ایم سو رِدی فٌر دهوا :|

ای دونت گیو ا شــ*ـت بیبه  Heart
(16-07-2017، 22:13)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:10)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ن ن به ی چی دیگ هم مینازی :|
اینکه تو گ ا بگی اسکی میرم ازت منم اصابم شیری شه ایییی ذوق میکنی با اینکار انگار بردنت فضا برگردوندنت :|

در رابطه با این موضوع تو تل  حرف میزنیم:|

احسان کو؟
:||||