انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-07-2017، 13:35).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کسی نیستم ک خودمو کنار کوروش ب قول شما بتلپم....فک کنم منظورم نگرفتی شایدم گرفتی و مغزت منحرفه...ب هر حال مطلبو بگیر بعد متلک بنداز
+
اگه انداختنی بود...

حمید من اینقد منحرفم ؟ :|
شاممو زهر کردی :| 
بخام تیکه بندازم نمیفهمی چی به چیه گفتم ادم درست پیدا کن اهورا بود باز یه چیزی :c
(21-07-2017، 13:35)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:35)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد بدجنسی:| تورو میبینم یاد هیولاهای دارک سولز میفتم:||||

تورو میبینم یاد ادمای تو کاباره جی تی ای میفتم که دارن شام میخورن :|

پارسال این موقه چن نفر بودیم؟:|
(21-07-2017، 13:33)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:33)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:27)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:22)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:16)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینکه کفتار هستی اینکه تا یکی بهتر از من دیدی ولم کردی از اینکه دیگه لایت نمیکشم سنگین میکشم از اینکه اون حروم زاده کی بود جای منو گرفت

نه میبینم زبون دراز شدیا
فک نکنم من کفتار باشم اینی که گفتی خودتی
اره خیلی ازتو بهتره اخلاقشم خوبه دیشب اومد حرفامونو هم زدیم تا هفته دیگه عقدم میکنیم تاچشت دراد حق نداری بهش توهین کنی توهم برو بادخترخالت باش کسی جاتو نگرفته هیچ جایی توقلبم نداشتی

خو گوه خوردی از اول باهام دوست شدی
مواظب حرف زدنت باش
بهت گفتم نمیخوامت تو کنه بودی

بار اخر یادته اومدی گفتی غلط کردم حسین برگرد

به توچه اصلا مهم الانه
(21-07-2017، 13:37)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هیچی برای از دست دادن ندارم

ن واسه من و نه واسه هیچ کس دیگ ای مهم نیست برا خودت ارزش نزاری کسیم تورو ادم حساب نمیکنه
فک میکنی دلیل خوبیه بیای حرفای تو پ خ هاتون رو تو گ ا بگی راس راس سرتم بالا بگیری ؟
(21-07-2017، 13:37)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حمید من اینقد منحرفم ؟ :|

نه:|
اره:|
(21-07-2017، 13:37)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پارسال این موقه چن نفر بودیم؟:|

نگو پسر دل خون کردی
علی بـــیب بود 
علی 3 بود 
ارشام ارین احسان ارش 
(21-07-2017، 13:38)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:37)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هیچی برای از دست دادن ندارم

ن واسه من و نه واسه هیچ کس دیگ ای مهم نیست برا خودت ارزش نزاری کسیم تورو ادم حساب نمیکنه
فک میکنی دلیل خوبیه بیای حرفای تو پ خ هاتون رو تو گ ا بگی راس راس سرتم بالا بگیری ؟

ب هرحال عشقشه دیجه:|
(21-07-2017، 13:38)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره:|

توام شاممو زهر کردی :|
نکردی ؟ :|
چرا کردی :|

دقت کردی میایم ارامش قبل طوفان حکم فرما میشه ؟ :|
(21-07-2017، 13:40)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دقت کردی میایم ارامش قبل طوفان حکم فرما میشه ؟ :|

مدفوع کردی رفته باو:|
(21-07-2017، 13:42)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدفوع کردی رفته باو:|

از مدفوع نحرف بی تربیت دارم شام میخورم :|
من شام :|
شام من :|