انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-07-2017، 11:31)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-07-2017، 11:30)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
19

بزرگ شدیا cof

(:

ناراحتت میکنه؟
(11-07-2017، 11:33)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:

ناراحتت میکنه؟

نه اشتباه متوجه شدی ..

تقریباً 3 سال پیش دوست بودیم یادت نمیاد .
(11-07-2017، 11:34)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-07-2017، 11:33)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:

ناراحتت میکنه؟

نه اشتباه متوجه شدی ..

تقریباً 3 سال پیش دوست بودیم یادت نمیاد .

اسمـت چی بود؟
(11-07-2017، 11:35)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسمـت چی بود؟

رها
(11-07-2017، 11:36)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-07-2017، 11:35)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسمـت چی بود؟

رها

مدیـر موسیقی؟
(11-07-2017، 11:37)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدیـر موسیقی؟

نه اونیکی .. میگم یادت نمیاد ..
(11-07-2017، 11:38)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-07-2017، 11:37)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدیـر موسیقی؟

نه اونیکی .. میگم یادت نمیاد ..

بــاو یه رها داشتیم مدیر موسیقی بود  :89:

اسم قبلیتو بگو یادم میاد
(11-07-2017، 11:39)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من حافظه ام خوبه میگم تو دوستم بودی تو یادت نمیاد ..

اون موقع که نام کاربریت ϟ UnKNoWN ϟ بود .

ناظم بودم اینجا چند ماه پیش ؟
(11-07-2017، 11:42)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-07-2017، 11:39)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من حافظه ام خوبه میگم تو دوستم بودی تو یادت نمیاد ..

اون موقع که نام کاربریت ϟ UnKNoWN ϟ بود .

ناظم بودم اینجا چند ماه پیش ؟

درســته...

من بعد یه سال امدم تازه :\

نیک قبلیتو بگو یادم میاد جون تو خخخ
bathtime