انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(19-07-2017، 16:47)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:44)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ملکم ._.

قافيه ببندم ؟؟
ميبينمت طبع شاعريم گل ميكنه اصا
:|

نه نه ممنون .__.
شاعرای معروف اصا شعراشونو از من الهام گرفتن ._.\
(19-07-2017، 16:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:41)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:40)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی از اين به بعد جز جريان عباس ميتونيم از توتول هم استفاده كنيم  D:
نه دیگه رفتنی شدم 
وقت برا این حرفا نیست 

چرا؟؟؟

توتول نشنيده نرو از اينجا...

پشيمون ميشی...
توتول؟! آشناس D: [!]
نه دیگه میخوام از مدیریتُ اینا استعفا بدم، برم خیلی مُنزوی گونه ،عین ی پسر خوب واسه خودم خَلوَت کُنم
این عکس نوشته خَزه رو هم ببین▼
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s9.picofile.com/file/8301021968/12394192_1533613623619323_288091500_n.jpg

(:
واقعا علي؟؟ نكن اينكارو باو..چرا اخه؟؟
من كه هستم تنها چي؟؟!!

:||
||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!
احساس سيجل؟؟؟ خخخ تف :|

ناموسا دم نويسندش گرم :/
(19-07-2017، 16:48)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:43)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:41)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:39)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:37)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عمود ؟ :|
مث من حرف میزنی :|
تو کیستی ای جوانک ؟ 14k

من ؟!
:/
تازه عضو شدم ..
امروز .
تو کیستی ؟ !
عع :| !
پس افتخار بزرگی نصیبت شده :>!
درسا ام :/

چه افتخاری ؟ *_*
منم محدثه ام .
افتخار سخن گفتن با من :|
شاید باورت نشه ولی اولین کاربر تازه واردی هستی ک با من دعوا نمیکنه :|
خوشبختم (:

حوصله دعوا ندارم :/
عه نه بابا ؟!
چه شاخی تو ! :/
وای که چه افتخاری ! :/
خوشبختم ...
(19-07-2017، 16:48)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:44)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ملکم ._.

سلام علیکم

یالله برادر ._.\
(19-07-2017، 16:49)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:47)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام ملکم ._.

قافيه ببندم ؟؟

نه نه ممنون .__.
ببين الان دوتا گزينه داري...

1_مثل رپ كنا قافيه ببندم برات...

2_ همون والده مش ماشالا رو دوباره ريپلی كنم :|
(19-07-2017، 16:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:41)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:40)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی از اين به بعد جز جريان عباس ميتونيم از توتول هم استفاده كنيم  D:
نه دیگه رفتنی شدم 
وقت برا این حرفا نیست 

چرا؟؟؟

پشيمون ميشی...
نه دیگه میخوام از مدیریتُ اینا استعفا بدم، برم خیلی مُنزوی گونه ،عین ی پسر خوب واسه خودم خَلوَت کُنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s9.picofile.com/file/8301021968/12394192_1533613623619323_288091500_n.jpg

(:
من كه هستم تنها چي؟؟!!

||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!
احساس سيجل؟؟؟ خخخ تف  :|

ناموسا دم نويسندش گرم  :/
شاید اینکار حس خوبی بم میده 
هیم :|
وقتی من رفتم این شعرو بخون D: ▼
من اگه تو نباشی، دیگه چیجوری واسه گُنده عا بُکُنم قاطی ، دلمو خوش بکنم به چی وقتی هس دورم آژیر |:
لاتیشو پُر کن D:
حصین پولُ پله زیاد داره انگار دوستایِ فنی ام همینطور
+
و دلیلِ نیومدن آلبوم مجازم اینه که هیچکس گفت پول ندارم برم استدیو ظبط کنم آهنگارو 
(19-07-2017، 16:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:49)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سلام ملکم ._.

قافيه ببندم ؟؟

نه نه ممنون .__.
ببين الان دوتا گزينه داري...

1_مثل رپ كنا قافيه ببندم برات...

2_ همون والده مش ماشالا رو دوباره ريپلی كنم :|

کنکور هم با اون شاخیش چهار تا گزینه داره .___.

گزینه ی یکو ترجیح میدم :|
(19-07-2017، 16:48)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:45)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:41)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:39)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:36)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مامانمو باید ببرم حامد همایون :| رستاک آخه ؟  25r30
امممم :| خب پ رومینارو میخوای بیاری ؟ :/

نُچ !! 4fvf
 حالا پیدا کن پرتقال فروش را ! :}
و من در معمایی عمیق غرق میشوم ._.*

مُخ نخودی ._.
پس اون دو تا بلیط واسه من و اون نفرِ سومِ مرموز :| تو برا خودت بخر :| تیک اِیت دات کام :|

_
من برم فعلا ._. بای ...
نکن این کارارو زشته :|
ادم مهمون دعوت میکنه بعد میگه خودت برو بلیط بخر-_-
نچ نچ نچ نچ :/

___
گمشو ک مهمونیاتم مث ادمیزاد نیس :/
(19-07-2017، 16:54)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
نه دیگه رفتنی شدم 
وقت برا این حرفا نیست 

چرا؟؟؟

پشيمون ميشی...

(:
من كه هستم تنها چي؟؟!!

||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!
احساس سيجل؟؟؟ خخخ تف  :|

ناموسا دم نويسندش گرم  :/
شاید اینکار حس خوبی بم میده 
هیم :|
وقتی من رفتم این شعرو بخون D: ▼
من اگه تو نباشی، دیگه چیجوری واسه گُنده عا بُکُنم قاطی ، دلمو خوش بکنم به چی وقتی هس دورم آژیر |:
لاتیشو پُر کن D:
حصین پولُ پله زیاد داره انگار دوستایِ فنی ام همینطور
+
و دلیلِ نیومدن آلبوم مجازم اینه که هیچکس گفت پول ندارم برم استدیو ظبط کنم آهنگارو 
: )

باشه Telegh_08

حصين از طريق بستن قرارداد با كمپاني خارجي ( الان دقيق حضور ذهن ندارم پول و پله خوبي بش رسيده..
ولي منظور من از تنها نبودنش خانومش ( ژاله ) صادق..شايع...عضو جديد كاغذ ركورد كه تو البوم ياد معرفي ميشه...داش جفي.. كل اكيپ كاغذ ركورد...
منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.
اون كه استوري يه ماه پيش هيچكسه :|

الان مجاز تا يه قدمي فروشه..
خود ترك مجاز هم ضبط شده..
تا الان 11 تا ترك داره البوم مجاز..
اهنگسازياش هم توسط مهديار تموم شده..
فقط ميكس و كنترل نهاييش مونده..
گرچه كه فن ها دل خوشي از قول هاي ملتفت ندارن..ولي خوب توييت هاي هيچكس اينو ميگه...
(19-07-2017، 16:50)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:48)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:43)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:41)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:39)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ؟!
تازه عضو شدم ..
امروز .
تو کیستی ؟ !
عع :| !
پس افتخار بزرگی نصیبت شده :>!
درسا ام :/

چه افتخاری ؟ *_*
منم محدثه ام .