انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-07-2017، 21:42)ற!sS~saЋİ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:41)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:39)ற!sS~saЋİ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:38)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:36)ற!sS~saЋİ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جونز ؟ :>
خوبی ؟

ب یاد داری مرا ؟ :۷ 
خوبم .. خودت خوبی ؟ ._. 

اره باو .
بد نیستم .

عالی باش ای بانوی شرقی :۷ 
:|

باشه چون تُ گفتی D:

یادی کردی از گذشته ؟! :|
Low battery

ByeWink
(20-07-2017، 21:41)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:38)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پسرا!
من واقعا متاسفم اگه حرفایی زدم که بهتون برخورده
ازتون عذر میخوام
ولی شما هم تقصیر بارین
آخه همش منو عذیت میکنین
نیگا!
دوباره اعصابم رو خورد کردین بخدا
بازم معذرت میخوام

عذرخاهی چیه بزن فکشونو بیار پایین:|
همشون بی ادبن تازه منم خیلی اذیت میکنن:|

نمیتونم!
آخه اونا بی گناهن
من بودم که این بحث مذخرف و احمقانه رو شروع کردم
اگه عذیت شدین معذرت میخوام
فقط بدونین که قصد بدی نداشتم

راستی
نشناختم!
میشه اصل بدین؟
(20-07-2017، 21:45)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راستی
نشناختم!
میشه اصل بدین؟

نه نمیشه :|
راستی سوگول :|
هر چی‌دوس داری صدام کُن :|
(20-07-2017، 21:47)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مثلا هلهلکی:|
(20-07-2017، 21:48)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:47)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه دگ :|
ی چیز جدید :|
الان من به پ.خ ام دسترسی پیدا کردم؟؟
ارسالام بیسته
یه کار مهم دارم هم
ولی پی امم نمیره
مشکلی هست؟؟
هنوز نرسیدم به بیست؟
مثلا!

(20-07-2017، 21:49)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:48)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

نه دگ :|
ی چیز جدید :|

نوید خوبه!؟؟
اسم یه بنده خدا بود Big Grin
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: -Demoniac-، .Impassive.*، HÚñ〒ÈR، s.f، SOGOL.NM، ற!sS~saЋİ
(20-07-2017، 21:46)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:45)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راستی
نشناختم!
میشه اصل بدین؟

نه نمیشه :|

درک Undecided