انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-07-2017، 22:54)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 22:50)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخطارهاتون به خاطر پیام های قبلیتون هست نه الان !
ادامه بدید هم بن میشید دیگه.

مُشکل من درست نشد :|
پ.خ هاتونم پُر بود ! 
ولی این موضوع واقعا رو مُخه :|

دیروز تو پ.خ بت چی گفتم؟:||||
ب حرفم پایبند باش:|||||!!
(22-07-2017، 22:55)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 22:50)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کدوم ادامه و درباره کدوم بحث که ادامه بدیم بَن میشیم ؟

هر بحث و دعوایی که از الان انجام و یا ادامه بدید.

(22-07-2017، 22:54)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

مُشکل من درست نشد :|
پ.خ هاتونم پُر بود ! 
ولی این موضوع واقعا رو مُخه :|

اوکی شد الان
(22-07-2017، 22:55)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برای شما به دلیل عدم رعایت ادب بود , بقیه هم بحث.
جالب اینجاست نویسنده هم هستید!
برای من برای خیلی وقت پیش بوده .. !
میخوای انتقاد کُنی ؟
کمی بشین مطلب بزن وقت بیشتر واس انجمن بذا تا احترام داشته باشی و یکی ی حرفی زد تو از ابزار و اون پنل ناظمت استفاده نکنی .. فقط بگی بچها بسه بچها ب احترامت تموم کنن ..!
بزنید همو بکشید هم خیال ما راحت شه هم خودتون ! 
: دی
(22-07-2017، 22:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ارشدیت اذآن توست یا مهری :v
بندر رفتی ؟ D:
(22-07-2017، 22:58)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 22:55)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخوای انتقاد کُنی ؟
کمی بشین مطلب بزن وقت بیشتر واس انجمن بذا تا احترام داشته باشی و یکی ی حرفی زد تو از ابزار و اون پنل ناظمت استفاده نکنی .. فقط بگی بچها بسه بچها ب احترامت تموم کنن ..!

شما مگه اخطار گرفتی که میگی؟
با شما هم نبودم این رو
آدم باید خودش باید بدونه که همینطوری الکی نیاد بحث و دعوا راه بندازه.
من حرفم رو یه بار میگم اون شخصیت خودتونه که بدونید تموم کنید یا نه , نشد اخطار میگیرید , ادامه بدید هم بن میشید.
موضوع کاملا مشخصیه!
درضمن اگر وقت نذاشته بودم الان کاربر عادی بودم
(22-07-2017، 23:00)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 22:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ارشدیت اذآن توست یا مهری :v
بندر رفتی ؟ D:

نه بابا ، فقط یکم از جذبه ام میترسیدید :d

این هفته وقت نشد .. ۱ روزه رفتم .
به هر حال بازم ببخشید هلیا خانوم اگه تهمت زده شد 

شبتون خوش و سرشار از ارامش
(22-07-2017، 23:02)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 22:58)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
میخوای انتقاد کُنی ؟

شما مگه اخطار گرفتی که میگی؟
با شما هم نبودم این رو
آدم باید خودش باید بدونه که همینطوری الکی نیاد بحث و دعوا راه بندازه.
من حرفم رو یه بار میگم اون شخصیت خودتونه که بدونید تموم کنید یا نه , نشد اخطار میگیرید , ادامه بدید هم بن میشید.
موضوع کاملا مشخصیه!
درضمن اگر وقت نذاشته بودم الان کاربر عادی بودم
این تیکش به اخطار قبلی من مربوط بود
نقل قول: برای شما به دلیل عدم رعایت ادب بود
+اینجا مقام هاش مُفتی چُفتیه .. با ۲۸۳ مطلب ..ناظم .. ! مطلب ب کنار... و خیلی چیزای دیگه .. ما خیلی بحث کردیم با سایر مدیران.... سر شما ! اخرش خودمونم تعجب کردیم ... چون ناظمای قدیم در نبود مدیرکل کُل حُکم جانشین رو داشتن ..
وللش، من فک کردم اون تیکش رو با منین برای همین .. شب بخیر
عجب شِت تو شِتی شده:||
مهدیار اون سیگارو بیار:|