انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-07-2017، 22:54)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:50)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:48)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:44)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:42)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من اونو از کجا پیدا کنم الان ؟:| یکم از توانایی هات استفاده کن پیداش کن دگ پسرِ خوبمونُ :|

تا 6؟ زودتر میاد ک ولی بهرحال آره اونی ک من میشناسم تابستونم هست نمیخوابه :|

من از کجا پیداش کنم ؟ :/
ببین خودت میشناسی باید پیداش کنی ,من فعلا درگیر قضیه ویوو و اینام مثلا

آگهی میدم تو روزنامه اصن :|

این خوبه فقط زمان بره یکم فکر کنم

راه دگ ای داری ؟-_- پشنهادی داری من قبول میکنم -_-

آره مثلا اینکه بگردی دنبالش
(16-07-2017، 22:58)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد خوبه ب هلهلکی بگی فروک :| 
اونم وقتی فروک نیس :| 

وختی نیسم چرا میگی خُب ؟ :|
کُلا با اسم من مُشکل داری احسون :|

(16-07-2017، 22:58)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:57)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی شُده ؟ :|

تموم شد دگ :|
چی گُفت بم ؟ :|
توهین کرد ؟! :|
(16-07-2017، 23:00)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:58)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ب ت چ :| 
هلهلکی 12 ساله از دروازه غار تهران :| 
(16-07-2017، 22:57)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:51)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه فسیلا  برگشتن :/  
جریان چیست :|

فسیل خودتی :| 
پست مدرنیته :| 
عایا من فسیلم ؟؟ :/
در طول ی سال عادم فسیل میشه؟؟:/
خب وقتی تاریخ عضویتتون مال چن قرن پیشه فسیل محسوب میشین دیگع Smile
(16-07-2017، 23:00)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 23:00)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

ب ت چ :| 
هلهلکی 12 ساله از دروازه غار تهران :| 
دوازده ساله خودتی گُنده :|
احسونکی ۹۹ ساله از بیابونای کُهکیلویه و بویر احمد :|
(16-07-2017، 22:57)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

:| نمیدونم والا
(16-07-2017، 23:02)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

:| نمیدونم والا

پیداش کُن بیارش :|
(16-07-2017، 22:58)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر طولانی ریپلای میکنید .___.

الی عاخر چرا من هیچکیو نمیشناسم ؟؟ :/
من غرییییییبم :/
(16-07-2017، 22:59)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:54)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:50)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:48)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:44)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از کجا پیداش کنم ؟ :/
ببین خودت میشناسی باید پیداش کنی ,من فعلا درگیر قضیه ویوو و اینام مثلا

آگهی میدم تو روزنامه اصن :|

این خوبه فقط زمان بره یکم فکر کنم

راه دگ ای داری ؟-_- پشنهادی داری من قبول میکنم -_-

آره مثلا اینکه بگردی دنبالش

دارم سعیمو میکنم تگشم کردم حتی :|
ولی جدا new folder جنبه فان نداره!