انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-07-2017، 5:52)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 23:01)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهنگ جدید مسیح مبهم به اسم هنجار .. گوگل سرچ کن

دلم براش تنگ شده .. طرف هم کلاسیم بود تو راهنمایی الا ۱ ساله از گیلان رفتن شیراز .. اونجا رپ رو شروع کرد..

افکت و صداش رو دوست دارم..
قافیه بندیش واقعا خوبه..
اینده خوبی داره اگه که وارد حاشیه نشه مثل اوایل خیلی از رپرا..
+
اواتارت رو قبلا علی داشت :|

(14-07-2017، 23:35)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای بابا، اسکی تا چ حد بهشونم میگی 85 متر زبون دارن

اعصاب خودتو بهم نریز داداش عیب نداره :| ..
امیر حتما حواسش نبوده ....
مهم اسکی های اعظمه که جلو چشمون همیشه هستن ‎..!!
+
۸۵؟؟ ‎;D

ن باااع این حرفو من اواتار گذاشتم خخ
(14-07-2017، 17:53)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اومدم منطقه آزاد:v

منم رفتم (((:
(15-07-2017، 9:10)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 17:53)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

منم رفتم (((:

دیروز یکی ازین قایق های روسیه اومده بود D::::

چ هوایی بود .. البته من رفته بودم اسکله(موج شکن) ..
(14-07-2017، 23:42)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 23:26)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخوابیدbathtime

سلام شیوا جون

اخود تون  چرا نمی  خوابید
من اون پست رو دادم و رفتم خوابیدمbathtime
(15-07-2017، 10:13)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 23:42)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 23:26)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخوابیدbathtime

سلام شیوا جون

اخود تون  چرا نمی  خوابید
من اون پست رو دادم و رفتم خوابیدمbathtime

:1sprite_09:
خودم به کنار، این در و دیوار چرا خسته نمیشن انقد که به همدیگه زل زدیم .___.
:|
|:
:|| !
(15-07-2017، 11:51)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چرا هر موقع تورو میبینم اون اهنگ تو ذهنم پِلی میشه :|
(15-07-2017، 13:14)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-07-2017، 11:51)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چرا هر موقع تورو میبینم اون اهنگ تو ذهنم پِلی میشه :|

مش ماشالا؟ :||
(15-07-2017، 9:26)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-07-2017، 9:10)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

منم رفتم (((:

دیروز یکی ازین قایق های روسیه اومده بود D::::

چ هوایی بود .. البته من رفته بودم اسکله(موج شکن) ..

دروغ میگیییییی ؟ یعنی بعد اینکه من رفتم بار اومد ؟ 

دوباره برم ):

من ۵ شنبه اونجا بودم .. از ساعت ۱۰ تا ۵ .. مردم یعنی !