انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-07-2017، 22:02).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 22:00)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:58).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیوا نی چندروزه....خبر مبر ندارین ازش ؟!

چرا هست ثانیه ای آن میشه میره ._.

سلام پرنسس محی (:
+
خیلی وخته ندیدمش دلم براش تنگیده...!

سلام ملکم ._.\

رفته مسافرت میاد حالا (:
(20-07-2017، 22:03)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:58)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوگول . این بازی کثیفُ همین الان تموم کُن :|

گوگو لالا
ببخشید!؟
کدوم یکی بازیمو میگی؟

من که دارم با ابجیم حرف میزنم هرکی هرچی میگه
به گور
بس! تموم شد دیگه نه!؟
حالا همه گوگو لالا.....
بسلامت
من برم پیش آبجیم...

وویییی :|
چ لوس :|
همون بازی ک راه انداختی دگ :|
اول هر چی میخوای میگی ، بعد میگی غلط کردم :|
جالب بود برام ! :|
بُرو پیش آبجیـت :|
مُواظب باش کابوس نبینی شب :|
بـدرود :|
میشه یکم توجه کنین
خوبه علیشد
من واقعا برای کارام معذرت میخوام
اگه اینو قبول ندارین بگین چیکار کنم؟
اولندش:اگه این حرف مزخرف دکتر بودنم رو وسط نمی آوردین الان بحث جون نمیگرفت که برسه به قله دماوند
دومندش:ازم پرسیده شد که من کدام سوگل هستم؟ منم حالیشون کردم و حالیشون شد! ولی بازم من و مسخره کردن
سومیش رو میتونین حدث بزنین من حوصله بحثو ندارم
منم برم گوگولالا
یعنی راه اندازی پ.خ
اگه برم همه چی درست میشه امیدوارم بحث فردا بحث امشب نباشه
خواهشمندم همه چیو فراموش کنید...........
ممنونتان خواهم شد
دٌکترم؟؟
اینقد بی اعصاب بودی و من خبر نداشتَم.....؟؟!

نٌچ نٌچ...

این روش بازاریابی نیــست ‎=)‎
(20-07-2017، 22:10)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه یکم توجه کنین

ن نمیشه:|
بهش محل نزارید:|
اعصابمون فیوز پروند :|
+
چ وضشه؟
ایـــشالا که ناراحَت نشده...

نیـــمه پٌر لیــوان رو ببینیــــم هَمیشه O_O
ای بابا رفتش ک :||||
(20-07-2017، 19:00)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 17:22)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاربر عادی چطوره؟ 
شاید استعفا بدم

بعد از خودمون کلاً امیدم به تو بود که تو بری .. 

مهد کودک میشه اینجا که ! ((:

خب به نظرت چه کار کنم
(20-07-2017، 22:10)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه یکم توجه کنین
خوبه علیشد
من واقعا برای کارام معذرت میخوام
اگه اینو قبول ندارین بگین چیکار کنم؟
اولندش:اگه این حرف مزخرف دکتر بودنم رو وسط نمی آوردین الان بحث جون نمیگرفت که برسه به قله دماوند
دومندش:ازم پرسیده شد که من کدام سوگل هستم؟ منم حالیشون کردم و حالیشون شد! ولی بازم من و مسخره کردن
سومیش رو میتونین حدث بزنین من حوصله بحثو ندارم
منم برم گوگولالا
یعنی راه اندازی پ.خ
اگه برم همه چی درست میشه امیدوارم بحث فردا بحث امشب نباشه
خواهشمندم همه چیو فراموش کنید...........
ممنونتان خواهم شد
تو هنوز داری عذر خواهی میکنی اوسکل ؟:|
خودت و گرفتی یا اینارو ؟Smile)))
حدس :|