انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-11-2021، 11:57)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 11:37)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

@"دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☪爪尺.山丨几几乇尺☪ "

سلام و وقت بخیر شما کاربران گرامی ، من ناشناسم مدت هاست پرنده پر نمیزنه و من  Bf1 ناشناس تک تک شماها روزگاری حتی اگر شده یک ناشناس ولی چیزهای قشنگی نوشته بودم ، میخاهم دِینی بر گردنتان نماند ، اهای کاربرای خوب انجمن val [ علکی مثلا خیلی خوبین udo ] از شما میخواهم ناشناسم برایم ناشناس بنویسید ، اگ اینکارو نکنید شمارا تا قیامت حلال نخواهم کرد [ 25r30 چ خوب شد ]ولی کاربران خوب و بادب و با نزاکت  با تربیت و متشخص باشید و چیزهای خوب بنویسید جوری ک ادم قوت قلب بگیرد ن افسرده ، و لطفا چرت و پرت تحویلم ندین ، [نگا شهید خصوصا با توام دمار از روزگارت در میارم اگ چرت و پرت نوشتی  ]Bb8  Cool مچکر و خدا نگهدار شما :}
با موفقیت انجام شد 4fvf

(21-11-2021، 11:09)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنونم گلم همچنین :}**

بسی زیبا
همه نوع حیون تشریف داری 25r30

متاسفم واس خودم Telegh_01
چطوری شما بانو ؟ اوقاتت خوبه ؟

مچکر^^

ای بد نیستم ، میگذره
تو خوبی؟ چ خبر ؟
(20-11-2021، 22:45)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-11-2021، 22:33)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بدسليقه
نچ دروغميگي خو

اره ابجي._.
اره ._. هين امروز بالاخره تمومش كردم-_-

تو زشتی :> پ ن انگار دیدمت
ھن؟ ھمہ این حرفمو قبول دارن

ناموصن ھودیہ؟ الان منظورت از خیلی کوتاہ تنگہ دیگ ن؟
حوصلہ داری زبان یادم بدید؟ من زود یاد میگیرم
میشہ؟

باز چیہ زدی تو فاز پیامبری؟

نه داش غیبت صغری زدم حالا اگه خدا بخواد یه کبری هم میزنیم
(21-11-2021، 11:58)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 11:56)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
**

شما هم یه سر به ناشناس من بزن(:
باور کن ناشناس من خلوتتر از اونیه که فکرشو میکنی
(21-11-2021، 11:59)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 11:57)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با موفقیت انجام شد 4fvf

متاسفم واس خودم Telegh_01
چطوری شما بانو ؟ اوقاتت خوبه ؟

مچکر^^

ای بد نیستم ، میگذره
 تو خوبی؟ چ خبر ؟
فدات

خداروشکر (((=
منم خوبم ؛ و تونستم زنده بمونم v:

(20-11-2021، 19:31)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-11-2021، 17:51)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جون تو فقط بساااز

چقد خوب ^^ موفق باشی زیبا

با چیزای دگ نمیبازی ؟ :>>>>

به طور فردا ؟ D:
وی همچنان گشادیش میاد :| تازه یادم رفت چی میخواستم بگم

قربونت ک -.-
چیکارا میکنی این روزا ؟

هی میگما شبیه یکی هستی دلبر ، ولی یادم نمیومد :>
شبیه سانسا تو گاتی

زور بازو:v
بیا کشتی بگیریم:>
البته اگه کلاس نرفته باشی4fvfgun

(20-11-2021، 19:27)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عین اسب درس میخونیم
عین خر تو گل گیر کردیم
عین سگ خسته ایم D:

وات د ... :| آره دیگ :|

غم انگیز است برار
(21-11-2021، 11:50)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 0:07)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیدوارم خوب بشی اما هیونگ منم حالم خوب نیست
درسام به طرز فجیعی زیادن و به هیچکدومشون نمیرسم هفته ای ی بار میام انجمن
همیشه خوب بمون (:❤

اره خیلی
مرسی گلم♡
اره مال منم
مجبور شدم این یه ماه واسه کنکور نخونم و به درسای دیگم برسم
من که دست خودم نیست ولی تو همیشه خوب بمون♡♡
اوه پس اگه هفته ای یبار میای جواب این پیام رو تو پ.خ بده
منم همچنان نتم روشنه تا بلکه چان بیاد لایو(:
معرفی میکنی؟ :]

(21-11-2021، 12:00)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 11:59)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مچکر^^

ای بد نیستم ، میگذره
 تو خوبی؟ چ خبر ؟
فدات

خداروشکر (((=
منم خوبم ؛ و تونستم زنده بمونم v:

(20-11-2021، 19:31)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زور بازو:v
بیا کشتی بگیریم:>
البته اگه کلاس نرفته باشی4fvfgun

وات د ... :| آره دیگ :|

غم انگیز است برار
فراتر از زنده بودن میخایم
دنیا دو روز است نمی ارزه ب خم شدن لبخندت :}

(21-11-2021، 11:59)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 11:58)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
**

^^ اوک حتما :}
کدومش تو بودی؟
(21-11-2021، 12:01)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 11:59)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کدومش تو بودی؟

(:
تو امضام هست

پرنده پر نزنه بهتر از اینه کلی حرف مزخرف بهت بزنن
(21-11-2021، 12:04)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 12:01)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کدومش تو بودی؟

(:
تو امضام هست
میدونم پسر خوب میگم از چیزایی ک واسم فرستادی کدومش تو بودی؟
(21-11-2021، 12:05)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 12:04)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
تو امضام هست
oh huh
خب اگه بگم دیگه ناشناس حساب نمیشه(:
(21-11-2021، 12:04)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پرنده پر نزنه بهتر از اینه کلی حرف مزخرف بهت بزنن

فک کتم دوماهی میشه لینکو گذاشتم ولی اولین باره چنین چیزیو از بقیه میخام :}
بعضیا واقعا با شخصیتن و بابت اون بیمارهای مغزی کلا بی اعتنام :}
مینویسی واسم؟ *.* قشنگ قشنگ بنویس ،نیازمند انرژی مثبتم :]

(21-11-2021، 12:06)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 12:05)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
oh huh
خب اگه بگم دیگه ناشناس حساب نمیشه(:

اوک ^^ هر جور راحتی