انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-11-2021، 20:38)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:37)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حتماااااا:>
کلا هر کی دستی ب سرو روی ÷روفش بکشه من انقد خوشحال میشم کهه:>>
استثنا تو و صنمین:> ک من خیلی شما رومیدوستم*--*

به به حتما انجامش میدم^^

هوراااا منتظرما*--*
(24-11-2021، 20:29)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:26)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مثلا ھمہ برف شادی میاوردیم رو معلم خالی میکردیم اینقد حال میداد

واااو تھدید ب چی؟
.___. برگام
الان عربی شما فقط صرف دیگ ن؟
نه ما وحشی تریم داش

به من گفت دندوناتو میشکونم دیه اتو هم میدم v:

نه دا
اسم ها و فعل ها و ...

یا ابالفضل
ما زیر ھمہ سوزن میزاشتیم
یبار ھم زیپ معلم باز بود ک بعدش دنیارو این خبر برداشت
یبار ھم روز معلم سر استادو کردیم تو کیک
یادش بخیر

باز خوبہ دندوناتو میشکونہ

با این سن اینارو یادتون میدن؟ آخہ چرا؟
(24-11-2021، 20:38)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:37)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حتماااااا:>
کلا هر کی دستی ب سرو روی ÷روفش بکشه من انقد خوشحال میشم کهه:>>
استثنا تو و صنمین:> ک من خیلی شما رومیدوستم*--*

به به حتما انجامش میدم^^

(24-11-2021، 20:38)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حملـــــــــه:>
میگم تو از راست برو من از چپ:>
شبیخون میزنیم_:

با چنگال حمله کنیم یا قاشق؟
قاشق درد نداره با چنگال:>
نخ سوزنم بیار اگه جر خوردن بدوزیمشون بعد اوزونشون کنیم برا بقیه درس عبرت شهD:
(24-11-2021، 20:38)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:35)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قربونت برم(((:
نه بابا خسته شدم یهو از اینجا نمیدونم چرا Telegh_01
خیلی مودیم من

گفتم پشت سرت اب نریزن برنگردی باز اب ریختن برگردیTelegh_01

ممنون‌ لطف داری
(24-11-2021، 20:40)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:38)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفتم پشت سرت اب نریزن برنگردی باز اب ریختن برگردیTelegh_01

ممنون‌ لطف داری

خودت در جریانی دیگه همیشه لطف بی کرانم شامل حالت بوده
AngelCoolTelegh_01
(24-11-2021، 20:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:40)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون‌ لطف داری

AngelCoolTelegh_01

اره کلا به من لطف زیاد داری
(24-11-2021، 20:43)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
AngelCoolTelegh_01

اره کلا به من لطف زیاد داری

ای بابا حس میکنم کنایه میزنی
(24-11-2021، 20:35)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 19:46)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی لحظه سر رفتگی بود ^^
کجا بودی تو بچه
مجلس عذا گرفتم واست فک کردم کرونا گرفتی بابای کردی ^^

قربونت برم(((:
نه بابا خسته شدم یهو از اینجا نمیدونم چرا Telegh_01
خیلی مودیم من

خدا نکنه گلم :}}
اینجا چیزخاصی هم نداره ، ولی ب بودن بعضی ادماش میارزه :} 4xv

اولا یکم برو تحقیق کن راجب اینکه روسیه ۱۰ ساله که آمریکا رو نمیزنه

کشورای الان مثل قدیم حوصله جنگیدن رو ندارن و اگرم جنگی بشه فورا توش شرکت میکنن

کشورایی مثل چین ، ایران ، روسیه ، آمریکا ، اسرائیل و ابر قدرتای دیگه ، الان اندک جنگی راه بندازن(منظورم جنگ مستقیمه) و اگه بین همدیگه باشه که چه مستقیم باشه چه غیر مستقیم فرقی نداره ، منجر به جنگ جهانی میشه

نمیدونی بدون و تحقیق کن ....

راجب آواتارم نظر بده ....

۱۴۲۰ امین کامنت رو تبریک عرض میکنم

من میخواستم لونا رو بزارم ای بابا (: