انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-11-2021، 16:46)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-11-2021، 15:07)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه آخه واسه چی؟
من میخواستم مدیر شم
دلیلش رو میدونی چیه؟

هعیییییییی
من شهید دشت پروانه هام
اونجا که میگن هیچ غمی وجود نداره
و همه با هم خوبن
تو چطور داش؟

خوشبحالت .-.
من شهید نیستم  داداچ:|
شهیدا بچه خوبی ان
(12-11-2021، 17:08)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 16:46)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوشبحالت .-.
من شهید نیستم  داداچ:|
شهیدا بچه خوبی ان

مگه ما گفتیم بدن؟
اسم یه آهنگیو میخوام(::::

خیلی خوشحالم که میرم مدرسههه
ولی از اینکه شیش و نیم پا میشم خوشحال نیستم(:::
(12-11-2021، 11:30)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 2:23)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فلش از کی تم  پاییزی گرفته؟

از وقتی پاییز شده v:

ما تیکه رو انداختیم صاحبش پس نداد (:
بعد از سال ها یه تغییراتی میبینیم بالاخره
(12-11-2021، 17:32)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 11:30)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از وقتی پاییز شده v:

خیلی دوست دارم باهات آشنا شم
(12-11-2021، 17:21)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

منم خیلی خوشحالم ک فردا امتحان میدیم تموم میشه
ناراحتم که 7 پا میشم میرم کلاس رفع اشکال 9 امتحان
فردا ساعت هفتم دوباره امتحان مستمرر((((:::::::::
(12-11-2021، 17:47)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 17:21)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

منم خیلی خوشحالم ک فردا امتحان میدیم تموم میشه
ناراحتم که 7 پا میشم میرم کلاس رفع اشکال 9 امتحان
فردا ساعت هفتم دوباره امتحان مستمرر((((:::::::::

برم خداروشکر کنم (:
چقد امتحان داریییییید
تو سمپاد درس میخونی؟
(12-11-2021، 16:29)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 14:43)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام نویسنده خوبی

سلام.خوبم .خوبی؟
چیزی برای مسابقه نوشتی؟

(12-11-2021، 13:56)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی اگه زمستونم بود پاییزی میشد؟
حدس میزنم بزای زمستان زود تر عوض کنن.
+
خداحافظ دیگه. تا یه مدتی

عه کجا بری¿

(12-11-2021، 17:32)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
از وقتی پاییز شده v:

دا چفیه ببندم بری قمه کشی کنیم¿ v:
(12-11-2021، 14:49)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 13:21)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو شرف من نیست با تگ‌ کردن کسی عشق کسی رو کم بکنم
یا بعضیارو پیش عشقشون سیاه کنم ولی بدون،اقای با غیرت
اونا فقط بخاطر احساساتت بهت نزدیکن تو بخاطر هیز بودن‌ و طمع نزدیکشون.فقط کافیه یه لحظه عصبانی بشی یا به خودت بیای،اونا تو رو ترک میکنن.ناسا سلامتو رسوند به یک‌ پسر دختر ندیده نیاز داره با حقوق خوب
جمله بندیت تو حلقم Undecided

از انجمن هیچ کس بهم نزدیک نیس دوست عزیز توی توهمات خودتی بیا بیرون ازش.

اخه ادم با سواد هیز بودن و طمع تو مجازی انقدر درک از زندگی داری.

اگه ادم دختر بازی باشم میرم با دختری رل میزنم و بهش نزدیک میشم که حداقل بتونم برم پیش و به هدفم که(پسر ها دختر باز و هوسی دارن)برسم

نه ادم های که ۱۰۰۰ ران کیلومتر باهام فاصله دارن

هر کسی ترک کنه یا نکنه  برام مهم نی چون چیزی بین منو  بعضی بچه ها نیس فقط یه رابطه مجازی دوستانس که سن تو به اون سنی نرسیده بفهمی دختر پسر میتون رفیقم باشن

اها خودت هستی دیگه منو نمیخوان که Angel

باش امیدوارم بدبختشون نکنی
(12-11-2021، 16:29)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 14:43)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام نویسنده خوبی

سلام.خوبم .خوبی؟
چیزی برای مسابقه نوشتی؟
خوبم مرسی
واسه جستار؟ نه هنوز