انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-11-2021، 21:39)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:38)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اولین سالته؟

نه دومين ساله

چی میخونی
(15-11-2021، 21:41)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:39)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه دومين ساله

چی میخونی

تجربي
تو جی؟
(15-11-2021، 21:36)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:26)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوه پس جای خفنی بوده :/

زمیناش برای رفسنجانی خدابیامرزه

یادش بخیر توی خونه ی قدیمیمون توی شاهین شهر
رفتم تو اسانسور دستم به کلید طبقه 5 نمیرسید با چوب طی کلیدو زدم
چوبو گذاشتم بیرون رفتم تا طبقه 4 دیدم مدیر ساختمون هم داره میاد اومدم کنار
که گفتم رفسنجانی مرده ؟ :|
گفت اره :|
گفتم زیر دست خامنه ای بود گفت اره :|||||
و منو با خودم درگیر کرد و رفت
(15-11-2021، 21:42)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:41)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی میخونی

تجربي
تو جی؟

من منحصرا زبان
(15-11-2021، 21:45)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:42)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تجربي
تو جی؟

من منحصرا زبان

عرررر کیبوردم رو عربی بود ببین چجوری شده:/
+
موفق باشی
دبیرستانت چی بود؟
(15-11-2021، 21:20)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 20:58)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کنکور داری امسال؟
اره چطور مگه

(15-11-2021، 21:18)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
*-* ارههه خيليي

ولی تا جایی حیوونارو دوس دارم که تو خونه خودم زندگی نکنن

Telegh_01هر كي ه جوريه((((:
(15-11-2021، 21:46)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:45)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من منحصرا زبان

+
موفق باشی
دبیرستانت چی بود؟

مشکل تایپی بود اشکالی نداره Smile
همون تجربی
مرسی تو هم موفق باشی
(15-11-2021، 21:47)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:46)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+
موفق باشی
دبیرستانت چی بود؟

همون تجربی
مرسی تو هم موفق باشی

اهان
برا کنکور زبان دقیقا باید چیا رو خوند؟
فرهنگیان میخوای؟
(15-11-2021، 21:46)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:20)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی تا جایی حیوونارو دوس دارم که تو خونه خودم زندگی نکنن

خونتو کثیف میکنن منم نمیتونم تمیز کنم
ولی خرگوش‌مون خیلی تمیز بود

(15-11-2021، 21:48)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:47)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همون تجربی
مرسی تو هم موفق باشی

اهان
فرهنگیان میخوای؟
درسای عمومی و زبان که مال من انگلیسیه
باید فول باشی =/
ازش متنفرم هرگز
مترجمی بیشتر دوس دارم
(15-11-2021، 21:49)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:46)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خونتو کثیف میکنن منم نمیتونم تمیز کنم
ولی خرگوش‌مون خیلی تمیز بود

(15-11-2021، 21:48)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهان
فرهنگیان میخوای؟
درسای عمومی و زبان که مال من انگلیسیه
باید فول باشی =/
ازش متنفرم هرگز
مترجمی بیشتر دوس دارم

خوبه بهش برسی