انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-11-2021، 18:29)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عزيز شَك نه شُك ._.

من کدومو گفتم بنظرت(:
(07-11-2021، 18:16)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاداتونو دارین هنوز یا حذف کردید؟ v:

دلمم براشون سوخخخت.______.

(07-11-2021، 18:31)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2021، 18:29)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عزيز شَك نه شُك ._.

من کدومو گفتم بنظرت(:

شما
شك نكن
ايا شَك نكن ميخونين يا شُك نكن ._.
بيا راحتش كنيم درستش شوكه Telegh_59
(07-11-2021، 18:16)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2021، 18:16)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چه گیری افتادیم ناموسا
آقا هنوز نصبه نصب Telegh_01

سر صبح ویس میدید آقا حاضر؟ v:
(07-11-2021، 18:28)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2021، 18:15)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی ...
اگه همینجوری اذیتم کنین میرم چیپس میخرم
ربطی نداره ولی خب ایده جالبیه

اینا همه به خاطر علاقه من به توعه

[ -> ]

حتی منم شادو دارممم

بدردت نمیخوره دگ
(07-11-2021، 18:32)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2021، 18:31)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کدومو گفتم بنظرت(:

شما
شك نكن
بيا راحتش كنيم درستش شوكه  Telegh_59

بابا من منظورم اولی بود:/
از کجا میدونی اینه یا اون
علامتی روشون نی
(07-11-2021، 18:32)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]
من کدومو گفتم بنظرت(:

شما
شك نكن

چرااا سوخت؟
(07-11-2021، 18:35)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
شما
شك نكن

بابا من منظورم اولی بود:/
از کجا میدونی اینه یا اون
علامتی روشون نی

منم گفتم من هنوز تو شوكم تو گفتي
شك نكن الان من اينو بايد چي بخونمم؟

(07-11-2021، 18:35)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

شما
شك نكن

چرااا سوخت؟
اپليكيشناي ايراني دنگو فنگ بالايي دارن
باز بشن..نشن...فيلما باز بشه نشه معلم بپرسه نپرسه بشخصه خدا رو شكر ميكنم كلاسم تو اپليكيشن نيست(:
(07-11-2021، 18:35)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2021، 18:28)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینا همه به خاطر علاقه من به توعه

حتی منم شادو دارممم

بدردت نمیخوره دگ

اره دلم نمیاد پاک کنم
(07-11-2021، 18:18)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2021، 18:08)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از حسام بعید بود

داداش اینا همش شیطنت رسانه هاست

ایسرائیلیه. ازون چیپسات به ما هم بده داداش (:
کلاس چندمی دایی؟

(07-11-2021، 18:10)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2021، 18:08)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از حسام بعید بود

منم توقع نداشتم ازش (اینو دارم از یه ترم یکی که اولین ساله ک نمیره مدرسه میشنوید)

تو هم مدرسه میرفتی؟؟
(07-11-2021، 18:42)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2021، 18:18)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داداش اینا همش شیطنت رسانه هاست

ایسرائیلیه. ازون چیپسات به ما هم بده داداش (:
کلاس چندمی دایی؟

(07-11-2021، 18:10)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم توقع نداشتم ازش (اینو دارم از یه ترم یکی که اولین ساله ک نمیره مدرسه میشنوید)

تو هم مدرسه میرفتی؟؟

نه اومدن بهم حال بدن گفتن نمیخواد بری یهو وارد دانشگاه شو(: