انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

آره آره 23 نفر
خب چطور؟
(09-11-2021، 22:48)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2021، 22:33)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط فیونا رو اشتب نوشتم که...
نوشتم فیونا پشمک کی هست ک خر به این قشنگی ازش خبر بگیره

اررررررررهههه
خوبی خوشگله؟
هییی هیییی
فیونا داف بود نه خرهههه
ای بابا من فقط دخترای خوشگل فیلما رو یادم میمونه(چرت میگم کلا شخصیت فیلما رو بعد ۲ دیقه اسماشون رو یادم میره)
برعکس منی^^ من بیشتر انیمیشنا رو یادم میمونهه
(09-11-2021، 22:55)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2021، 22:48)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هییی هیییی
فیونا داف بود نه خرهههه
ای بابا من فقط دخترای خوشگل فیلما رو یادم میمونه(چرت میگم کلا شخصیت فیلما رو بعد ۲ دیقه اسماشون رو یادم میره)

نه من میبینی یهویی یه اسمی میگم بعد میشینم ۳ ساعت فک میکنم ببینم تو کدوم انیمه بوده
(((((:
(09-11-2021، 22:54)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آره آره 23 نفر
خب چطور؟

بشین ببین شما اول^^
خودش ایدش تو ذهنت میاد من یادمه هشتم درس اول پیام ها رو شیش نفره ارائه دادیم
(به منظور آسان بودنه)

(09-11-2021، 22:58)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2021، 22:55)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه من میبینی یهویی یه اسمی میگم بعد میشینم ۳ ساعت فک میکنم ببینم تو کدوم انیمه بوده

انيمه نه فقط انيميشن ._.
Los los los
(09-11-2021، 21:14)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2021، 19:47)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره همون
ما تو دهاتمون بش رياضي خَرَكي ميگيم

عاخ :/ نگووووو عررررررررررر

مژاحم شمام شده مگه ؟

(09-11-2021، 20:59)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
22    ‌

هیچکی نیست که ای بابا:>
پیکاسو چطوره ؟ v:
از پیکاسو به مشاور اعظم سرزنده و شادیم:v

(10-11-2021، 0:51)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(((((:

درست میبینم؟ننم؟
طبیعیه که خیلی دارم حال میکنم با خودم؟ Telegh_01
fishing
(10-11-2021، 11:30)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
طبیعیه که خیلی دارم حال میکنم با خودم؟ Telegh_01

پرهام کفاره گناهانته برو توبه کنTelegh_01