انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-11-2021، 13:31)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 22:01)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
والا ما پزشکی دوس داریم تا خدا چی بخواد امیدوارم خدا هم بخواد ک بشه  Big Grin
+
میگم ی سوال چرا آپلود عکس من کلا کار نمیکنه نه آهنگ ن عکس کلا هیچی آپلود نمیکنه:/

اگه بدن سالمی داشته باشی و همیشه پرانرژی باشی و احساس خستگی نکنی
حتی اگه زیادم باهوش نباشی میتونی وقت زیاد واسه درس خوندنت بذاری و موفق شی
لینک یه سایت رو واست میفرستم از اونجا اپلود کن

(15-11-2021، 22:33)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه خوبي بودهههههههههههه
اره خیلی ^^

چ خوببب*-*
-خوبي؟خوشي؟^^
(10-11-2021، 14:24)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاوو چقد همه چی مرتب و منظمه ، موفق باشی عزیزدلم

اینم مثلا مرتب منه ( با افتخار ، ایح :| Telegh_01)
خواهر فک کردی همیشع اینجوری بهت توی واتساپ عکس میفرستم بیبنی خود واقعیم چیه Big Grin
عه از کتاب های من داری توهم روانشانسی مشاوران
مگه تو تجربی نمیخوندی ؟
نکنه من قاطی کردم
(16-11-2021، 15:25)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 13:31)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره خیلی ^^

چ خوببب*-*
-خوبي؟خوشي؟^^

بد نیستم تو چی
(16-11-2021، 16:06)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 15:25)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ خوببب*-*
-خوبي؟خوشي؟^^

بد نیستم تو چی

من كه عاليممممم
چرا بد نيستي؟عالي نيسي؟
(15-11-2021، 23:18)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی گاوی?
البت گوسفندم هستی?

نظر لطفتونه

حقیقت تلخه گلم dit
(16-11-2021، 16:25)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 16:06)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بد نیستم تو چی

من كه عاليممممم
چرا بد نيستي؟عالي نيسي؟

خداروشکر
خوابم میاد کلاسم دارم هیچی نخوندم
(16-11-2021، 16:48)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 16:25)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من كه عاليممممم
چرا بد نيستي؟عالي نيسي؟

خداروشکر

منممم:>
فقط من تنها شانس خوبم اينه ك يه هفته از هفت دولت ازادم تا معلما درسارو شروع كنن:>
(16-11-2021، 16:50)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 16:48)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خداروشکر

فقط من تنها شانس خوبم اينه ك يه هفته از هفت دولت ازادم تا معلما درسارو شروع كنن:>
(:
منم کلاس زبان دارم
فقط یک کلاسه ولی وقت ادم رو خیلی میگیره
سلاملکم
(16-11-2021، 16:52)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 16:50)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
منم کلاس زبان دارم
فقط یک کلاسه ولی وقت ادم رو خیلی میگیره

اخ كلاس زبان خيي خوبه ها اما سر كلاسي انگار يه قرنه:>