انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
22    ‌

هیچکی نیست که ای بابا:>
(09-11-2021، 19:47)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2021، 19:45)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آهان
همون ریاضی سیس بالاTelegh_01

اره همون
ما تو دهاتمون بش رياضي خَرَكي ميگيم

(09-11-2021، 19:32)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کرمانشاه ۱۹
خدا ۲۰
پیوی دخترا هم ۲۱
خیخیخی

عاخ :/ نگووووو عررررررررررر

مژاحم شمام شده مگه ؟

(09-11-2021، 20:59)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
22    ‌

پیکاسو چطوره ؟ v:
aquarium
(09-11-2021، 17:37)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2021، 16:29)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امتحان چی

زبان

تبریک میگم البته زبان کلا آسونه
fishing
(09-11-2021، 21:14)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2021، 19:47)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره همون
ما تو دهاتمون بش رياضي خَرَكي ميگيم

عاخ :/ نگووووو عررررررررررر

مژاحم شمام شده مگه ؟

(09-11-2021، 20:59)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
22    ‌

پیکاسو چطوره ؟ v:

نه (:
مخسرع کردم:v

(09-11-2021، 20:48)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2021، 19:39)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من امروز زيست نخوندم اصن(:
امروز رياضي پيشرفته داشتم
-
نه فقط خر شرك
خب خر شرک از فیونا خبر نداره؟
+
منظورم از خوندی این نبود که همین امروز خوندی. منظورم این بود خوندی و بلدی

(09-11-2021، 20:28)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._.بمولا تو غار سلام کنی یه اکو از خودش میده مسیمبمیمطمیم

به طرز لعنتی ای خلوت شده

علیک سلام
عاهااااااااا خو زود تر بوگووو

فیونا پشمک کیه ک خر به ای جیگری بره خبر بگیره؟

(09-11-2021، 20:13)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با این وضعیت ناشناسای تو و تعدادشون فک میکنم هم دخترا روت کراش دارن هم پسرا ولی رو نکردن

(09-11-2021، 7:04)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چندمش اومدی هنو اولشیم

نمیدونم فقط یادمه ۷بود(:

خسته میشیا من نگرانتم با این حججم از نبوغ تو تلف شدی بمولا اون داداشت قدرتو نمیدونههه Telegh_01

(09-11-2021، 20:09)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2021، 19:40)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ععررر خوش ب حاللتتتتت
والا براي كنترل خشم سال هفتم يه تنفس ديافراگمي رو ارائه دادم كه به كنترل خشم كمك ميكنه اما چون فصل چهاره و نميدونم سيدي يا نه خودن از همون درسي كه هستي چند تا ارائه  بگو ببينم كدوم به درد بخور تره

ببین باید پی دی اف درست کنیم
تا درس دوم رفتیم

هیییممم چرا اون فیلمه رو نمیبینی؟ بیستو سه نفر بود چی بود؟ببینش بعد ارائش بده نمیشه؟همون درسابود دیگهه
(09-11-2021، 22:18)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2021، 21:14)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مژاحم شمام شده مگه ؟

پیکاسو چطوره ؟ v:

نه (:

(09-11-2021، 20:48)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+

علیک سلام

فیپنا پشمک کیه ک خربه ای جیگری بره خبر بگیره؟

(09-11-2021، 20:13)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با این وضعیت ناشناسای تو و تعدادشون فک میکنم هم دخترا روت کراش دارن هم پسرا ولی رو نکردن

نمیدونم فقط یادمه ۷بود(:

خسته میشیا من نگرانتم با این حججم از نبوغ تو تلف شدی بمولا اون داداشت قدرتو نمیدونههه Telegh_01

(09-11-2021، 20:09)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تا درس دوم رفتیم

هیییممم چرا اون فیلمه رو نمیبینی؟ بیستو سه نفر بود چی بود؟ببینش بعد ارائش بده نمیشه؟همون درسابود دیگهه

این چیه؟

(09-11-2021، 21:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
aquarium

الان دیگه باید چی صدات کنم،،؟؟
(09-11-2021، 22:18)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
مژاحم شمام شده مگه ؟

پیکاسو چطوره ؟ v:

نه (:

[ -> ]
+

علیک سلام

[ -> ]

نمیدونم فقط یادمه ۷بود(:

[ -> ]
تا درس دوم رفتیم

عجببب
(09-11-2021، 22:29)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نه (:

این چیه؟

(09-11-2021، 21:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
aquarium

فقط فیونا رو اشتب نوشتم که...
نوشتم فیونا پشمک کی هست ک خر به این قشنگی ازش خبر بگیره

(09-11-2021، 22:32)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نه (:

عجببب
اررررررررهههه
خوبی خوشگله؟
(09-11-2021، 22:33)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-11-2021، 22:29)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این چیه؟

فقط فیونا رو اشتب نوشتم که...
نوشتم فیونا پشمک کی هست ک خر به این قشنگی ازش خبر بگیره

(09-11-2021، 22:32)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجببب
اررررررررهههه
خوبی خوشگله؟
هییی هیییی
فیونا داف بود نه خرهههه
ای بابا من فقط دخترای خوشگل فیلما رو یادم میمونه(چرت میگم کلا شخصیت فیلما رو بعد ۲ دیقه اسماشون رو یادم میره)