انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-11-2021، 22:35)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 22:30)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میتونم درباره کارنامه دوباره سوال کنم؟ Telegh_01
Telegh_01
بپرس

ببین ما یه امتحان دی ماه داریم درسته؟
بعد این امتحان دی ماه و مثلا سر کلاسی سر هم شدیم 20 دی ماه و میشیم 19 و نیم؟
بعد در چه صورتی میشه نمره بالای 19 و 70 صدم گرفت؟
(16-11-2021، 22:42)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 22:35)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01
بپرس

من نفهمیدم چرا؟
اره خب اون میشه ترم یکم ک نمره ایه و معدل داره مثل همه امتحانات
اینجا دیگه از بیست اینجوری نیست ک بپری نوزده و هفتاد و پنج یا نوزده و نیم
من سال هفتم معدلم 19/95 شد مثلا
اینا جمع دروس اختصاصی و عمومیه+نمرات امتیازی ک در طول ترمزیک گرفتیم+نمره تکوینی
نمره تکوینی همه درسا دارن اما درسایی مثل ورزش ک معدل اخر ندارن نمره تکوینی مهمه:>
(16-11-2021، 22:48)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 22:42)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من نفهمیدم چرا؟
نمره تکوینی همه درسا دارن اما درسایی مثل ورزش ک معدل اخر ندارن نمره تکوینی مهمه:>

خب اونم میانگین حساب میکنن؟
میدونی من آرزوم اینه برم تو بورد دانش آموزان برتر و باید نمرم بالان 70 صدم باشه(:::::
اوووو پس
میدونی دلم میخواد واقعا امسال و خوب بخونم
(16-11-2021، 20:52)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 20:27)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احیانا کودک کار و .. یا تو خیابون بود فقط ؟
عه نگفتم؟
بله کودک کار بود
خیلی بده .‌‌‌..
(16-11-2021، 22:50)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 22:48)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من نفهمیدم چرا؟

میدونی من آرزوم اینه برم تو بورد دانش آموزان برتر و باید نمرم بالان  70 صدم باشه(:::::
اوووو پس
میدونی دلم میخواد واقعا  امسال و خوب بخونم
بله میانگین همون معدله
مال ما 10نفر اول همه بالای نود و 5 بودن من نفر شیشم شدم:>
بخون چون هفتم پایه شیش سال دیگت تا کنموره هرچند از الان باید گوشتو با این جمله پر کنی(سال دهم بیشتر دربارش میخونین)
(16-11-2021، 22:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 22:50)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونی من آرزوم اینه برم تو بورد دانش آموزان برتر و باید نمرم بالان  70 صدم باشه(:::::
اوووو پس
میدونی دلم میخواد واقعا  امسال و خوب بخونم
بله میانگین همون معدله
مال ما 10نفر اول همه بالای نود و 5 بودن من نفر شیشم شدم:>
بخون چون هفتم پایه شیش سال دیگت تا کنموره هرچند از الان باید گوشتو با این جمله پر کنی(سال دهم بیشتر دربارش میخونین)

چطور شد معدلت شد 19 و 95؟ به چه سبکی درس میخوندی؟
من الان میخوام هدف گذاری کنم هرکیو میبینم خفتش میکنم اینارو میپرسم ازش از بابا و خواهرم گرفته تا تو Telegh_01
(16-11-2021، 22:18)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 22:00)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه ما هم باید روشنش کنیم
یه شال میندازی و تموم
اتفاقا مال ما خانومه ولی باید شال داشته باشیم
من فوقش پنج دقیقه اماده میشم
از پنج سالگی؟ چیکارا میکنی مگه =/

هيممم خوش ب حالت اما مردا خوب درس ميدن خدايي
(((((: ميرم ديگه اما الان ديگهفول فولم*-*
يكم همه چيم زود بوده بخاطر همين-_-
اره همینطوره
معلم‌مون خیلیم باکلاسه عکس های پروفش مثل بازیگراست (:
منم یکم وقت بزارم فول میشم شایدم خودم احساس میکنم چیزی بلد نیستم
فکر کنم یکم وسواس دارم
خب از چی شروع کردی
سیب میقولی ؟

جنتلمن بودن چان شوهر اینده مو ببین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/vid_20211116_235205_cnj.mp4/
(16-11-2021، 23:22)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

جنتلمن بودن چان شوهر اینده مو ببین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/vid_20211116_235205_cnj.mp4/

نمیدونم چرا ولی فقط یه صفحه سیاه آورد