انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-11-2021، 21:23)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 21:16)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انشالله
ببینم معلمتون بین شما و چاپلوسا تبعیض ایجاد میکنه؟:/

من خودم چاپلوسم

herzflots idiot
(16-11-2021، 20:11)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 19:44)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هيممم من ده ساله دارم ميخونم اما بازم خسته نشدم جالبه(:
اما اين ك انلاينه نميگذره بده

من این ترم مدرکمو میگیرم اگه خدا بخواد
اگه این چند ترم رو رفته بودم تا تابستون تموم میشدم
الان تقریبا هشت ساله که میرم
بخاطر دبیرستان این چندسال اخیر زیاد نتونستم تخصصی بخونمش:/
انلاین بهتره دراز میکشم رو تخت کسی هم نمیبینه
خستگی کلاس رفتنو نداره نیازیم نیست کلی وقت بذاری تا اماده شی

فك كنم من بدبخت ترينم تو اينا ._.
ما وب ميديم-_-
استادمونم مرده نميشه بدون روسري برم:>يه كلا ميندازم سرم ميرم
من از 5 سالگي بكوب ميكرم:>
امسال ميشه 11 سال
(16-11-2021، 21:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 20:11)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من این ترم مدرکمو میگیرم اگه خدا بخواد
اگه این چند ترم رو رفته بودم تا تابستون تموم میشدم
الان تقریبا هشت ساله که میرم
بخاطر دبیرستان این چندسال اخیر زیاد نتونستم تخصصی بخونمش:/
انلاین بهتره دراز میکشم رو تخت کسی هم نمیبینه
خستگی کلاس رفتنو نداره نیازیم نیست کلی وقت بذاری تا اماده شی

ما وب ميديم-_-
امسال ميشه 11 سال

نه ما هم باید روشنش کنیم
یه شال میندازی و تموم
اتفاقا مال ما خانومه ولی باید شال داشته باشیم
من فوقش پنج دقیقه اماده میشم
از پنج سالگی؟ چیکارا میکنی مگه =/
(16-11-2021، 18:29)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 18:10)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زهرمار بگو ببینم :|
به من نگی به کی بگی اصن؟ :>
خرا رو نریز تو گوربه ها هااا

اگه بگم که بن میشم »=|
v:  بله درست میفرمایید

Telegh_01

والا، این حجم از عطوفت از من بعیده ها؛ تا چاقوهامو درنیاوردم خودت بگو همه چیو :>

(16-11-2021، 18:41)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 18:10)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چند میخری؟14k

هزار4fvf

کمه داداش :>

(16-11-2021، 20:21)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 18:25)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اشکالی نداره، گذشته ^^
سلامتی، داشتم یکم استراحت میکردم گفتم بیام فلش یه سر ..
چخبر از تو؟

(:
خوب کردی اومدی
سلامتیت خبر خاصی ندارم
دانشجویی؟

با درسا چ میکنی؟
نه عزیزم ان شاءالله یکو نیم سالِ دیگه میشم ((:
(16-11-2021، 22:01)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 20:21)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
خوب کردی اومدی
سلامتیت خبر خاصی ندارم
دانشجویی؟

با درسا چ میکنی؟

هیچ میخونمشونTelegh_01
آوو موفق باشی خانوم دکتر
(16-11-2021، 22:09)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 22:01)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با درسا چ میکنی؟

هیچ میخونمشونTelegh_01
آوو موفق باشی خانوم دکتر

دکتر نمیشم من Telegh_01
(16-11-2021، 22:00)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 21:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما وب ميديم-_-
امسال ميشه 11 سال

نه ما هم باید روشنش کنیم
یه شال میندازی و تموم
اتفاقا مال ما خانومه ولی باید شال داشته باشیم
من فوقش پنج دقیقه اماده میشم
از پنج سالگی؟ چیکارا میکنی مگه =/

هيممم خوش ب حالت اما مردا خوب درس ميدن خدايي
(((((: ميرم ديگه اما الان ديگهفول فولم*-*
يكم همه چيم زود بوده بخاطر همين-_-

خانم اجازه؟كار بدي كردم؟

میتونم درباره کارنامه دوباره سوال کنم؟ Telegh_01
یه آسه یه شاه یه سرباز
قمار بازه قمار بازه قمار باز
(16-11-2021، 22:30)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میتونم درباره کارنامه دوباره سوال کنم؟ Telegh_01
Telegh_01
بپرس