انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-11-2021، 13:40)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اگه ویدیو هم بهش اضافه شه خیلی بهتر میشه (:

ویدیو هم میزاریم
آزاده!

دوتا از عکسایی که گذاشتی نقاشی هیونجینه نه؟
(24-11-2021، 20:27)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو که جون بخواه اصلا
برای تو نود می فرستم D:
اون خط خطی نشه انگار یه چیزی کم شده خوبه براش

اوووف خانم شما عکس انگشت شست پات می‌ارزه به صدتا نودِ بقیه گفتگو آزاد | نسخه 463 154

(24-11-2021، 22:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم بازم کودتا شده
..

نشتستم به در نگاه کردم
یهو دلم واست تنگ شد

پس بدووو بیا بپر بغلممم زوددد گفتگو آزاد | نسخه 463 154 
(26-11-2021، 13:53)Armadon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 13:40)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اگه ویدیو هم بهش اضافه شه خیلی بهتر میشه (:

ویدیو هم میزاریم
آزاده!

خیلی خوبه (:

(26-11-2021، 14:13)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

همشون (:
از کجا فهمیدی ناقلا ^^
(26-11-2021، 15:26)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:27)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو که جون بخواه اصلا
برای تو نود می فرستم D:

اوووف خانم شما عکس انگشت شست پات می‌ارزه به صدتا نودِ بقیه گفتگو آزاد | نسخه 463 154

(24-11-2021، 22:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم بازم کودتا شده
..

نشتستم به در نگاه کردم
یهو دلم واست تنگ شد

پس بدووو بیا بپر بغلممم زوددد گفتگو آزاد | نسخه 463 154 

وی حسود میشود(':
(25-11-2021، 19:51)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 14:25)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Big Grin  Big Grin

اووووووووف قلبم
دلم براش مچاله شد :[
چقد قشنگ توصیف کرد :{

اینو علوش الامیر خوند(=

(25-11-2021، 20:01)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یاهی انتی و علیچ ابچی ابتوالی الیل
و شنهی تنزل ادموعی الخاطر ابنیه
غیر اشتحلم احچی اویاها مو اشتاق
تعرف شکو ابروحی و تفهم البیه
و صدگ ماریدچ و علی الحب صدگ ندمان
ندم بنت اشیوخ نهبت ویا حرامیه
گلت ماحن علیچ ابصم رمل غلطان
لا هسه احرگچ انتی و البیه
(=

برا این غش کن از بس قشنگه(((=

چنین هنرایی هم داره Confused Undecided Rolleyes عالییی

خیلی قشنگه Blush
ولی چرا غش نکردم؟

(25-11-2021، 9:44)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-11-2021، 9:13)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خود کوچیک بین خودتی بچه با بزرگترت خوب حرف بزن  Undecided  Confused

من بزرگ ترم. Cool

یا خود خدا Sad خجالت بکش بچه Undecided
(26-11-2021، 15:26)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
تو که جون بخواه اصلا
برای تو نود می فرستم D:

در مقابل ذره ای از شما وجوو ما هیچه جذابممم^^

(26-11-2021، 15:43)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 14:13)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

همشون (:
از کجا فهمیدی ناقلا ^^

اخری ش رو ندیده بودم تا حالا ولی بقیه رو دیده بودم
ماشالله از هرانگشت پسرام هزارتا هنر می باره^^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=298394

دنبال حق بگردید
(26-11-2021، 17:25)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 15:43)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همشون (:
از کجا فهمیدی ناقلا ^^

اره هیونجین همه چی داره ویژوال رقصش عالی نقاشیش رو هم که دیدی
ولی از کجا دیدی اخبارشو دنبال میکنی؟
همشون با استعدادن
(26-11-2021، 20:57)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 17:25)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اره هیونجین همه چی داره ویژوال رقصش عالی نقاشیش رو هم که دیدی
ولی از کجا دیدی اخبارشو دنبال میکنی؟
همشون با استعدادن

اره همه شونو می شناسم
اره اخبارشونو دنبال می کنم برنامه هاشونو می بینم
گروه های زیادی هستن که دنبال می کنم
فوق العاده ن*-*
تلگرام و اینستاگرام
گاهی هم یه سر توییتر می زنم