انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-11-2021، 10:14)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-11-2021، 9:20)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کمه قاطیش کن زیاد شه. =/
:|||

کمه که میدونی چیه؟
(27-11-2021، 12:16)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-11-2021، 10:14)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:|||

کمه که میدونی چیه؟

ن
(27-11-2021، 12:33)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-11-2021، 12:16)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کمه که میدونی چیه؟

ن

واقعا؟
بقیه جاها ندارن؟
کمه یه چیزی عین ماست ولی خب مدت زمان درست شدنش حدودا ۶ ماهه. شیر گوسفند یا گاو رو تو پوست بز یا گوسفند میریزن و بعد شیش ماه هر شب پوست رو با دوغ خیس میکنن و بعد ۶ ماه میشه کمه.
:>...
(27-11-2021، 11:47)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-11-2021، 11:45)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ناظما چقد ترسناکن(:::

خانومم ندو...خانومم اين چ وضع مقنعه است؟...خانومم چرا ناخونات بلنده..-_-

خودشههههههه دقیقاااا
ببین یکی از ویژگی هاشونم اینه یهو جلو پات سبز میشن(:
(27-11-2021، 13:12)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-11-2021، 11:47)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خانومم ندو...خانومم اين چ وضع مقنعه است؟...خانومم چرا ناخونات بلنده..-_-

خودشههههههه دقیقاااا
ببین یکی از  ویژگی هاشونم اینه یهو جلو پات سبز میشن(:

?

:> جادوگرااا
(27-11-2021، 8:24)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 22:00)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوبین خیلی بامزه‌ست
اره خیلی خیلی لاور لوزر خیلی اعتیاد اوره
اره موافقم
یادم نیست (:
چند سالته بابا بزرگ

اره واقعا خیلی خیلی
اشکال نداره عزیزم
۵ سال البته توی دهگانش یه دو هم داره که زیاد مهم نیست D:  
(I'M FOIVE)  D:

بانی کوچولوی من(:
اوه پس ۵۲ سالته
(26-11-2021، 22:18)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 22:10)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عا هیونگ من ب life goes on رای دادم اون یکی هم یادم نیست D:
خب سلیقه ها فرق داره
راستش من بخاطر اسکیز رای دادم بعدم بی تی اس رو دیدم به اونم رای دادم

عه منم ب استری کیدز رای دادم D: هیونجینننن میدیمپیمیپ
(26-11-2021، 22:59)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 15:48)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وی حسود میشود(':

بغل من همیشه به روی جیگرطلاهایی مثل تو بازه. خودت هی ناز می‌کنی نمیای. ):

من گلط بکنم نیام@_@

(25-11-2021، 9:21)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفتگو آزاد | نسخه 463 157

:[ اخیی
چندمی؟
مگ کجاشو مشکل داشتی؟

نهم
کجاشو مشکل ندارم(":::
کلا از پایه مشکله
هنوز سر ماضی مضارع گیرم(((("::
(27-11-2021، 14:48)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 22:18)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب سلیقه ها فرق داره
راستش من بخاطر اسکیز رای دادم بعدم بی تی اس رو دیدم به اونم رای دادم

عه منم ب استری کیدز رای دادم D: هیونجینننن میدیمپیمیپ

افرین افرین
عشقه عشقه

دلم هوس گل افتاب گردون کرد:/