انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیزم
(28-11-2021، 19:28)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام ببخشید این سیستم چطوریه به نظرت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۱۱۱۲۸-۱۹۵۹۳۲-Divar.jpg
از usb3 هم پشتیبانی میکنه.

سی پی یو ضعیفه
(28-11-2021، 20:22)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2021، 19:28)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام ببخشید این سیستم چطوریه به نظرت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۱۱۱۲۸-۱۹۵۹۳۲-Divar.jpg
از usb3 هم پشتیبانی میکنه.

سی پی یو ضعیفه
بقیش چطوره؟ ۹ تومن می ارزه؟
کیس دست دومه. میخوام بخرم

(28-11-2021، 19:45)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
°نچ بايد ميگفتي روميناسسسسس

رومینا ک شیرین عسله 44
_____

باشه اینجا اُبُهَتتو نمی‌ریزم Sleepy Telegh_01
من خوندم ابهتش پیشم ریخته

(28-11-2021، 20:15)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستان عزیزم
سلام. کمیاب شدی تو
(28-11-2021، 20:24)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2021، 20:15)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستان عزیزم
سلام. کمیاب شدی تو

آره Smile
(28-11-2021، 20:24)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2021، 20:22)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سی پی یو ضعیفه

حدود8.9 تومن می ارزه
(28-11-2021، 20:41)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

حدود8.9 تومن می ارزه
اها مرسی.
[ -> ]
[ -> ]
سی پی یو ضعیفه

(28-11-2021، 19:45)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
°نچ بايد ميگفتي روميناسسسسس

رومینا ک شیرین عسله  44
_____

باشه اینجا اُبُهَتتو نمی‌ریزم  Sleepy  Telegh_01

[ -> ]
سلام دوستان عزیزم
سلام. کمیاب شدی تو

Telegh_01
(27-11-2021، 8:24)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 22:59)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بغل من همیشه به روی جیگرطلاهایی مثل تو بازه. خودت هی ناز می‌کنی نمیای. ):

ای خیانت کار ):

به روی تو بیشترترترتر بازه خب ): 

تو دریایی و من قطره  14k

اما می بینم یه دریای دیگه پیدا کردی -_-

هیچکس نمی‌تونه جای تو رو تو قلبم بگیره (":

هیچ‌جا ._.
ببخشید ._.
دعوام نکن ._.

بگو پیش من بودی D:

بچه مردمو کجا سر به نیست کرده بودی اینهمه وقت؟ ._.

مجمع الخائنینو ببین -_-
مچ همه تونو گرفتم خیانتکارا -_-

نچ نچ نچ می‌بینیشون؟ 

(28-11-2021، 7:10)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دعوا نکنو مرض|:
واتساپ تلگرام اینستااااا هیچ‌جا نیستیییییی
می‌کشمت نگرانت ششدم

بمیرم ): ببخشید ): عمیقاً ببخشید. ):
بذار بهت آیدی جدید تله می‌دم، سیمکارت قبلیم شکسته. 
اینستارم دوباره اکتیو می‌کنم همین روزا. 
واتساپم که کلاً جای چرتیه بابا. بیخیال.  Telegh_01
(28-11-2021، 22:20)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

سلام. کمیاب شدی تو

Telegh_01
هههه
دیگه
(28-11-2021، 19:18)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

رفیقت محروم شده چه حسی داری؟

حس خاصی باید داشته باشم پشمک؟