انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

شاید دلار دوباره ۸۰۰تومان شود٬بنزین ۱۰۰ تومان ٬
شاید .........
اما من دوبار۲۴ ساله نخواهم شد
توافقتون مبارک
مردی که دیروز سانتریفیوژ اضافه می‌کرد، یک قهرمان هسته‌ای بود...
مردی هم که امروز سانتریفیوژها را برچید، یک قهرمان هسته‌ای است...
اما «قهرمان واقعی» من هستم
که هزینه هر دو قهرمان دیروز و امروز را با
جوانی ام
پرداخت می‌کنم
امضاء : جوان ايرانے
فرید ؟:/
عاغا من سلآم کردم حداقل یِـ سپآس میدادید -_-
(24-07-2015، 23:35)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاغا من سلآم کردم حداقل یِـ سپآس میدادید -_-

چ عصبی.. :/
فرید شومپت یه ساعت آپلود کردم 
(24-07-2015، 23:33)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:30)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:28)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسمت چیع دختر خوب :|

مدینــه .-.

تو چرا اسم منو یادت میره؟!|:

چون اسمت هی عوض میشه !
اولین روازای که اومده بودی فلش من نویسنده بوم یآدش بخیر اون موقع جوجو بودی الان شاخ شدی  :ag54:

من فقط یه بار اسممو عوض کردم .-.
اون موقع 12 سالم بود همش ... تو خودت هر روز نام کاربریتو عوض میکنی .. نام کاربری قبلیت بهتر بود |:
(24-07-2015، 23:27)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:24)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:18)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید تو مومنتای اسلش تو کنسرت قدیمیا یکیو گیر آوردم اسلش با گیتار بندری میزنه اکسل میرقصه با یه پارچه
لامصب انقد ریتمش قشنگه منم قرم میگیره D:
آپلود کن آپرات ما هم ببینیم اون تیکه رو!
خوب شد گفتی! رفتم پیش رفیقم. از شانس دیگه اسلش زیاد نداره. اینترنت خوب گرفتم حتما بهت میگم بهم معرفی کنی دانلود کنم. البته حالا حالا ها اینترنت خوب نمیگیریم.
اسکرین ریکورد گرفتم
سایت آپلود بگو

تو اپارات آپلود کن. فقط لازمه ثپت نام کنی!
خسته نباشی شومپت
ی سایت آپلود فایل بگو بی دردسر

اپلود سنتر فلشخور  Big Grin
(24-07-2015، 23:34)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شاید .........
توافقتون مبارک
جوانی ام
پرداخت می‌کنم
من ک جزوشون نیستم ولی سپاس .-.
(24-07-2015، 23:34)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شاید .........
توافقتون مبارک
جوانی ام
پرداخت می‌کنم

24 سالته..؟!:/یا خدا..تو کارو زندگی نداری..؟
ما 17 16 سالمونه میایم تو دیه واس چی میای..؟!:||
(24-07-2015، 23:36)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:27)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:24)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آپلود کن آپرات ما هم ببینیم اون تیکه رو!
خوب شد گفتی! رفتم پیش رفیقم. از شانس دیگه اسلش زیاد نداره. اینترنت خوب گرفتم حتما بهت میگم بهم معرفی کنی دانلود کنم. البته حالا حالا ها اینترنت خوب نمیگیریم.
اسکرین ریکورد گرفتم
سایت آپلود بگو

تو اپارات آپلود کن. فقط لازمه ثپت نام کنی!
خسته نباشی شومپت
ی سایت آپلود فایل بگو بی دردسر

اپلود سنتر فلشخور  Big Grin

آپ کردم برو ببین دو سه صفحه قبله