انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 1:12)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایستگاه 2 اخرشه
من تا این میتونم فقط برم
بالاتر اصلا نمی تونی؟ آروم آروم چی؟
(24-07-2015، 1:13)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پویا مدیر بود؟
چرا  اوتارش اینجوریه پس؟

مدیر چیه باووو :|
مدیر ویژه بود . هم پویا ، هم فرید ، هم سلطان ( محمد )
(24-07-2015، 1:12)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:11)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:10)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:08)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید باز حکومت و به دست گرفت (:
خوشم میاد از اراده این پسر

Big Grin من همیشه دست راست انجمن بودم (جز زمانی که تو و سلطون بودید و من نه بودم!)
پر رو نشو دیگه :|

Big Grin اصن می دونی چیه؟ می خوای بگم هرکاری که می گفتم می گفتی چشم ارباب؟! بگم؟ بگم؟

اان نگفته هااا

میخواد بگه دوباره میگم میخواد بگه
(24-07-2015، 1:13)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پویا مدیر بود؟
چرا  اوتارش اینجوریه پس؟
هرکه اوانارش زیبا تر شاخ تر!:|
تا وقتی با این اصل زندگی کنی تو فلش ب دم توالتم نمیرسی:/
موضوع مصاحبه :|

برم دنبال پا قشنگ ؟

این که پاش خشکله ._.
(24-07-2015، 1:14)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:12)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایستگاه 2 اخرشه
من تا این میتونم فقط برم
بالاتر اصلا نمی تونی؟ آروم آروم چی؟
نه نرفتم اصن
خب خستم میشه
شاید اروم اروم بشه
(24-07-2015، 1:12)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:10)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:08)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

Big Grin من همیشه دست راست انجمن بودم (جز زمانی که تو و سلطون بودید و من نه بودم!)
من اعتماد به سقف این بشر رو خیلی دوس دارم ._.
حالا که دو تا مدیر ویژه های سابق اینجان .. واقعا جای محمد خالیه ._.
با اینکه نمیشناسم ولی بله بله !
(24-07-2015، 1:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:11)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید چی شد .. تا حرف از پیکانم شد یهو صدا قط شد :|

شما با ژیان بیا من باهات میام! گواینامه داری که. اره؟!
Big Grin

گواینامه .. ؟

رشوه میدیم :>
(24-07-2015، 1:14)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:11)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

جناب آقای پویا خان :|
لطف کنید به خصوصی مراجعه کنید مثل اینکه چیزی گفته بودما !
درضمن من با شما دیگه حرفی ندارم ..
مردم قدر نشناس شدنا .. پویا -_-

کشتی تو منو :|
یادم نمیاد هیچی از اینجا .
اقا مجبوری لیست دوستان باشی؟:|
بیا من تو رو به عنوان دوست اعلام کردمD:
(24-07-2015، 1:14)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:12)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

Big Grin اصن می دونی چیه؟ می خوای بگم هرکاری که می گفتم می گفتی چشم ارباب؟! بگم؟ بگم؟
بچه بودیم دیگه دیگه :S
اخلاقم خیلی فرق کرده :|

میدونستی  من و تو بین مدیرها تنها کسی بودیم اواتار های کارتونی قرار میدادیم
هیچیییییییییییی :|