انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 15:00)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه جون داداش همینجوری الکیه.

ترسيدم Big Grin Big Grin Big Grin
و در کل آدم دعوایی هستم.نه الکیاااا.ینی هروقت لازم شه دعوا میکنم.ولی واسه دوستام مهربونم.یا کسایی که کاری باهام ندارن
درود

اگه مزاحمم سریع بگید
ن داداش مزاحم کیه؟
ايول معلومه مردي اگه خواستي اسمو وسن و........ برام بفرست باااااي داداش جونم

(24-07-2015، 15:03)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود

اگه مزاحمم سریع بگید

سريع ميگم مراحمي Big Grin Big Grin
ادمها در 25 سالگی میمرند و در 70 سالگی دفن میشوند .. !
(24-07-2015، 15:05)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا اونوقت؟
(24-07-2015، 15:09)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 15:05)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا اونوقت؟

جمله زیبایی بود از اقای پائولو کوئلیو گفتم بگم..
ی معنای عمیقی داره (:
داداش مرسي ولي شاخ در اردم به خاطر سنت
(24-07-2015، 15:11)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داداش مرسي ولي شاخ در اردم به خاطر   سنت

سن من ؟