انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 18:42)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:41)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:40)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:37)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این دوبارع دارع جلو دوس دحترش دوست دوسدخترشو مخ میکنه:/
کمتر دختر بازی کن باو شورش دراومده..:/

منو ک نمیگی ن..؟!:||

لطفا خصوصی مخ کن(:

با پاری قبلن بودم.. :||

چیکار کنمی._.
میگم اینجا بچه اینا میاد زشته جلوشون:/
(25-07-2015، 18:43)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:41)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:38)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:36)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:33)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان به همه لایک میدم

چقد خوب شدی.. :|

فقط تودنیای مجازی خسیس نبودم تو دنیای واقعی هم بودم مثلا وقتی چیپسی چیزی میخوردم به کسی نمیدادم میگفتن خسیس گدا :|
مامانمم میگفت به مادر پدرت رفتی |: گفتم خسیس نباشم بهتره
چقد گدا بودی خبر نداشتم.. :||
تقصیر من نیست اخلاقمو به ارث برده بودم
(25-07-2015، 18:41)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:38)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:36)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:33)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان به همه لایک میدم

چقد خوب شدی.. :|

فقط تودنیای مجازی خسیس نبودم تو دنیای واقعی هم بودم مثلا وقتی چیپسی چیزی میخوردم به کسی نمیدادم میگفتن خسیس گدا :|
مامانمم میگفت به مادر پدرت رفتی |: گفتم خسیس نباشم بهتره

هر وقت  کسی بهت گفت گدا بهش بگو گدا کسی که میگیره  Angel
چشم(;

(25-07-2015، 18:43)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:40)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:39)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:35)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا مرد :||

دارمـ عـر مـیـزنـمـ  cry2

25r30

لـیـنـکـی کـه تـو پ.خ مـیـفـرسـمـ بـخـون  cry girl

تـوامـ گـریـه مـیـکُـنـی  cry2

رمانه؟؟

آره cry2
(25-07-2015، 18:39)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:37)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:33)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:26)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:23)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(((:
شــ..احمق ._.

اَ..کاش میشد واقعا این شکلی میرفتیمـ..کلی خفن میشد .-.

[ فاطمــه *_* ]

(((:

سس .. به بمب استعداد میگی احمق ؟ >_<

:|

آره .. .-. به میزان زیادی خفن میشد #ـ#

[ ماهان ._.* ]

: ))
اَ..حواسمـ نبود..

استعداد ((:

آره.. .-.

[ فاطمــه *_* ]

((((: D:
^_^ .. !

بمب استعداد .. :v

اوهوم .-.

[ مـاهان ._.* ]

:^

خوبی ؟‍ ~_~

آره آره .. D:

[ فاطمــه *_* ]

من؟ .-.

آره تو خوبی؟ ((:

D: ((:

[ ماهـان ._.* ]

نه .. من :|

آره تو خوبی؟‌^_^

ـ

آواتارم مشکوکـه :|

غزل فبلا تو گذاشته بودی؟ ~_~
(25-07-2015، 18:44)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:40)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:38)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:35)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مروا تو کی میخوابی ؟
هر وقت من اومدم اینجا انلاین بودی !
-______-
امروز زیاد شد صبحام خوابم معمولا:>
خوبی؟

مرسی
تو خوبی ؟
نه چشام داره در میاد
+
به چمان پ.خ بزن ادیشو بگیر;]
;]
چه خوشگله این شکله دیگه از این استفاده میکنم Angel
سارا من این رمانو انتظارداری بخونم؟؟
حالا قشنگه؟
(25-07-2015، 18:44)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:42)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:41)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:40)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:37)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

لطفا خصوصی مخ کن(:

چیکار کنمی._.
._.

پاری منم عوض شدم.. :||
(25-07-2015، 18:45)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:44)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:40)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:38)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:35)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مروا تو کی میخوابی ؟
هر وقت من اومدم اینجا انلاین بودی !
-______-
امروز زیاد شد صبحام خوابم معمولا:>
خوبی؟

مرسی
تو خوبی ؟
نه چشام داره در میاد
+
به چمان پ.خ بزن ادیشو بگیر;]
;]
چه خوشگله این شکله دیگه از این استفاده میکنم Angel
فروشی نیست:>
اره منم دوسش دارم
(25-07-2015، 18:45)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:39)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:37)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:33)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:26)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سس .. به بمب استعداد میگی احمق ؟ >_<

آره .. .-. به میزان زیادی خفن میشد #ـ#

[ ماهان ._.* ]

: ))
اَ..حواسمـ نبود..

استعداد ((:

آره.. .-.

[ فاطمــه *_* ]

((((: D:
^_^ .. !

بمب استعداد .. :v

اوهوم .-.

[ مـاهان ._.* ]

:^

خوبی ؟‍ ~_~

آره آره .. D:

[ فاطمــه *_* ]

من؟ .-.

آره تو خوبی؟ ((:

D: ((:

[ ماهـان ._.* ]

نه .. من :|

آره تو خوبی؟‌^_^

ـ

آواتارم مشکوکـه :|

غزل فبلا تو گذاشته بودی؟ ~_~

آره تو خوبی؟ ((:

تسخیر شدست (((:

[ فاطمــه ._.* ] D:
(25-07-2015، 18:44)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

لطفا خصوصی مخ کن(:

چیکار کنمی._.

گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 215

(25-07-2015، 18:45)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا من این رمانو انتظارداری بخونم؟؟
حالا قشنگه؟

قـشـنـگـیـش کـه آره |:

از رُمـانـایِ الـنـازه

پُـسـت آخرُ فـقـط بـخـون الان