انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 15:33)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:31)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:30)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:26)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:25)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید تو وقتی اینارو میخونی بعد هنگ نمیکنی احیانا؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-۲۰۱۵۰۷۲۳-۱۷۰۵۵۸-3.jpg

قـرار بـود مـنُ آدمـ کُـنـی :>
الان باید خونه رو جارو بکشم >_<
(25-07-2015، 15:27)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:25)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید تو وقتی اینارو میخونی بعد هنگ نمیکنی احیانا؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-۲۰۱۵۰۷۲۳-۱۷۰۵۵۸-3.jpg

خب شومپت من از اینا شروع نکردم که! من سال ها خوندم و شنیدم و دیدم که رسیدم به اینا!
پروفسور فرید|:

فعلا من میرم خدافظ.

نشناختی منو..؟!:||

bOoOoOy...

هییی چ زود فراموش شدم.. :|

عللللللللللللللللللللللللللللللللللللی 0_0
یا علی
همین جا باش من الان میام
ااا شناختی.. :|
(25-07-2015، 15:37)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:32)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:31)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:29)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:29)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه قشنگ نخ میدن .-.!

تـو مُـنـحـرفـی -_-

نه دیگه داری قشنگ نخ میدی 7:

اون زن داره .-.!

بُـرو بـمـیـر |:

مـن تـو عُـمـرمـ بـا یِ پـسـر دوس نـشُـدمـ -_-

اون وخ خـودمـ بـیـامـ نـخ بـدمـ ._.
واقعا (:

ما دختر ها به این خوبی |:

اینا با خودشون چی فک کردن /:

هـمـیـنُ بـگـو :>>
علی برو دیگه
بدو ت انجمن یکی منتظرته.-.
(25-07-2015، 15:37)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:34)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا مجازی چی؟؟

نُـچ ._.

(25-07-2015، 15:36)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:34)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:33)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:32)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بُـرو بـمـیـر |:

مـن تـو عُـمـرمـ بـا یِ پـسـر دوس نـشُـدمـ -_-

اون وخ خـودمـ بـیـامـ نـخ بـدمـ ._.

چن سالته؟.-.
خجالت نمیکشی با یک نفرم نبودی؟._.

بیا برو زن همین علی شو .-.!

15 |:

اگـه مـیـخـواسـمـ تـو تـل پُـره |:

نـه بـهـتـر -_-

یـکـی نـیـس هـی گـیـر بـده |:

نبوده که نداشتی .-.!
وگرنه مخ زدن کاری نداره برای پسرا...!

چه ربطی داره تو فقط به گیرش فکر میکنی |:

بـوده |:

مـیـخـوای ازیـن بـه بـعـد اسـکـریـن بـگـیـرمـ |:

به هر حال بهتره بزرگ شی 10 سالت نیست دیگه...!
امتحانش کن حالا نه با علی با هر کی که واقعا دوست داره...!
باو امیر اینارو ول کن اینا فک میکنن جنیفرن.. :v

بیا بریم باهم بیرون 2تا جیگر بلن میکنیم ماشینو مکانم از تو.. : )
خخخ
سه تفنگ داریم=من+دنیا+سارا

جنیفر نه؟
ما خودمونیم
+ بی سلیقع
(25-07-2015، 15:39)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باو امیر اینارو ول کن اینا قک میکنن جنیفرن.. :v

بیا بریم باهم بیرون 2تا جیگر بلن میکنیم ماشینو مکانم از تو.. : )

گذشت که من تحمل دوست بودم با 10 نفرو داشتم .-.
الان پیر شدم با یک نفرم به زور میتونم باشم...!
(25-07-2015، 15:39)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:37)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:34)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا مجازی چی؟؟

نُـچ ._.

(25-07-2015، 15:36)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:34)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:33)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چن سالته؟.-.

15 |:

نـه بـهـتـر -_-

نبوده که نداشتی .-.!

بـوده |:

من دوسش دارم.. :|
چمان زیر ابی؟
(25-07-2015، 15:39)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سارا مجازی چی؟؟

نُـچ ._.

[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
چن سالته؟.-.

15 |:

نـه بـهـتـر -_-

نبوده که نداشتی .-.!

بـوده |:

غـلـط کـردی >.<

نـدا مُـدیـره فـرهـنـگـی عـکـس مـنُ دیـده .-.

10 سـال  آبـجـیـتـه :>