انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 0:27)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:25)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:24)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:22)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:20)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سیوش کردم .. ِD: !
بیشور.. :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=191175&pid=2978071#pid2978071

بیا فاطی جان..
تو دبیرستان کجایی؟ خیلی اشنایی. اون رفیقت رو که حتما دیدم!

اره راس میگی تو  بچه کرجی..من نمونه دولتی مصطفی خمینی..

رفیق اسمش حسین مقتدر.. :|
شومپت شما بچه مدرسه ما هستید  Big Grin Big Grin Big Grin 

به زادحسین سلام برسونین! ما سال آخری ها بودیم دیگه باووو! چند تا دیگه از بچه ها هستن اینجا یا بودن.

چه اتفاقی!

(25-07-2015، 0:26)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مـنُ لایـک کُـنـیـد .-.

منو ماچ کنید !  Exclamation

ااااا من همیشه میومدم تو کلاس چاروماااا..خخخخ فقد منم.. :||
چاره ریاضی یا انسانی یا تجربی..؟!:||

باو من ریاضی بودم دهنمو سرویس کرد این الموتی.. :|
(25-07-2015، 0:28)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سـارا ..فریـد .. پاشین برین لالا ..!

حـال مُـشـاعـره نـدارمـ وگـرنـه تـوامـ نـگـه مـی داشـتـمـ :>
نقل قول:
عـلـی مُـدیـری :>
از این به بعد هرکی بهش چپ نگا کنه محروم!

غزل رو نفر اول محروم می کنم چون خودمم ازش خوشم نمیاد
(25-07-2015، 0:27)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باو گفتم ببینم چ جیگری هستی -_-

فقط تیپت جیگره ((:

خودمم جیگرمااا.. :||
(25-07-2015، 0:29)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:

قـزی ._.

تـسـلـیـت :>
نقل قول: ااااا من همیشه میومدم تو کلاس چاروماااا..خخخخ فقد منم.. :||

والا ما انسانی بودیم. کلاس کوچولو بود. شما ها زیاد نمیومدید (با توجه به قزوینی بودن بچه ها).

الموتی که امسال خوب بود! گیر نداد به بچه ها. 

یادته منو؟ کت و شلوار توسی داشتم! نصف سال رو با پیرن سفید اومدم که بهم گیر دادن!
(25-07-2015، 0:29)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:27)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باو گفتم ببینم چ جیگری هستی -_-

فقط تیپت جیگره ((:

لـشِ -_-

مـنـمـ دوس دارمـ

نـنـمـ نـمـیـذاره -_-
چرا مثلا ؟

من خودم ترجیح میدم از اینا نپوشم !
(25-07-2015، 0:29)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:

ن داش غزل عشقمه.. :|

ای جون چقد ذوق کردم ی هم مدرسه ای پیدا کردم.. ^_^
(25-07-2015، 0:29)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:

من باعث افتخارمه نفر اول باشم ^__^ ..

تازه من چپ بهش نگاه نمیکنم که ._. ..

جیگره :|| !
(25-07-2015، 0:31)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ااااا من همیشه میومدم تو کلاس چاروماااا..خخخخ فقد منم.. :||

والا ما انسانی بودیم. کلاس کوچولو بود. شما ها زیاد نمیومدید (با توجه به قزوینی بودن بچه ها).

الموتی که امسال خوب بود! گیر نداد به بچه ها. 

یادته منو؟ کت و شلوار توسی داشتم! نصف سال رو با پیرن سفید اومدم که بهم گیر دادن!
ازه باو یکی بود تو کلاستون اسمش علی بود..خخخ باو منو یادت نی تو..؟!:||