انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 1:31)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:30)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: میگم میخوای اون تیلور مامسنُ بزارم ._. ؟

من ؟ من مگه دلقکم ؟ >_<

چیزای مسخره شبکه پویا ؟

زمین ُ زمان بهم فش میدن ._.
بذار! هرچند نمی دونم درباره چی حرف میزنی...

اره! منو یاد دخترای خل و چل می اندازی یه کم!

اره. نه باووو بذار. هیچی نمیشه. منو نگا...درباره ی چرت ترین چیز ها تاپیک گذاشتم چیزی نشده...

چرا همه به من میگن دیوونه ؟ :||||

تیلور مامسن همونی هست که رو آواتار پریاس !

کو کو ؟
شوخی کردم! شاید چون دوست دارن...

اهان. همون چشم ابرو مشکی خوشگله...

باووو اون تاپیک های شومپت و یا خاطرات مسخره ی من رو میگم.

(24-07-2015، 1:30)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:28)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:26)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امروز تولد سلنا گومز ِ نه ؟ :||

یک عکس بالای 36.7 سال ازش دیدم کلا از سلنا ناامید شدم!

منم یه سری فیلما ازش دیدم کلن ناامید شدم 

منظور من فرا تر از ایناست. خیلی بد تر!
(24-07-2015، 1:32)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من الان دوس دارم از دست این دوست دیـ*ث ام جیغ بکشم :|

کثافط گفت امشب با نسترن میاد -_-

بکش باوووووو خودتو خالی کن !
من الان که پُرَم دارم میترکم .. ای لعنت بر قلب پاک که بزرگترین نقطه ضعفه آدمه >_<
نقل قول:
این فرید که با همه دوسته ! :|
ای بابا!
(24-07-2015، 1:32)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:30)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:28)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:26)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:25)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نصفه شبی که نمیتونم برم توالت -_-
تا از اتاقم بیام بیرون بابام بیدار میشه .. ( شاهگوشیه واس خودش :| )
یه روش موثر تر سراغ نداری ؟
مای بیبیه چیک چیک:||||
منو مسخره میکنی ؟  cry girl 
من الان نیاز به این کارا ندارم .. وجودم رو میخوام خالی کنم !

(24-07-2015، 1:26)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:22)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هان ._.
آره خیلی جاش خالیه ._.
الان که فک میکنم از خیلیا خوش اخلاق تر بود :|
تا زمانی که اون بود همه ی کاربرای قدیم بودن .. وختی اون رفت بیشتریا رفتن :|
هوففففففففف .. 
من الان حس بدی دارم .. کسی میدونه چه جور میشه ادم خودشو خووووووووووب خالی کنه ؟
خوب اگه مثمن تنهایی جیغ بزن :|

البته همسایه ها میریزن بیرون .. بیخیال !

فردا جیغ بزن ((:

(24-07-2015، 1:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انصاف داشته باش. دیگه این جوریا هم نی
هست ..

مخصوصا این ۲۰۱۵-۲۰۱۴ یا ..
من با جیغ رابطه ی خوبی ندارم ^_^
آره موافقم لایک ! این 2015 یی ها خیلی شاخ بازی در میارن ..
ناموسن دو راه دارع:
یک بری پیش داعش ی شام بزنی
دو پری تو پ.خ ب فرید فوش بدی://
ترجیح میدم به همین وضعیت پُری که دارم ادامه بدم تا خالی کنم خودمو با این حساب ._.
کلیت اسیب می بینه ها-_-
(24-07-2015، 1:34)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان پیشنهاد می کنم به لیست افراد انلاین نگاهی بندازین .. فوق العاده خنده داره !
با این تعداد کم انلاین گفتوگو از خیلی وختا شلوغ تر شده !
به ساعت هم توجه کنید : 3:03 دقیقه ی با مداد ، اگه به همین وضع ادامه بدیم به زودی شاهد اذان صبح خواهیم بود ._.

به خاطر منه! دقت کردی؟ تا اومدم این جوری شد  Big Grin Tongue چقدر من خودمو دوست دارم  Heart
فرید عاشقتم!
(24-07-2015، 1:34)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:32)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:31)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:29)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پویا چرا برنمی ردییییی
جان ؟
بر نمی ردی ؟|:

برنمیگردی چرا؟
اینجا دیگه به ما نیاز نداره که
شما هستین

اینجوری میگی ناراحت میشم
انگار من کاری کردم اخه

من خودم قربانی این شورش های داخلی هستم

مگه نمیبینی مدیر نیستم
بعدشم پویا تو جای خودتو داری
(24-07-2015، 1:34)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان پیشنهاد می کنم به لیست افراد انلاین نگاهی بندازین .. فوق العاده خنده داره !
به ساعت هم توجه کنید : 3:03 دقیقه ی با مداد ، اگه به همین وضع ادامه بدیم به زودی شاهد اذان صبح خواهیم بود ._.
من کلا شبآ نمیخوابم :|

امشب تنهام .. یوهاهاها !

میترسم .. فقط داداشم هس که کوچولو خوابیده :/
(24-07-2015، 1:36)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

به خاطر منه! دقت کردی؟ تا اومدم این جوری شد  Big Grin Tongue چقدر من خودمو دوست دارم  Heart
فرید عاشقتم!

اینارو فریده گفته؟
البته فرید این ها موندگاری نداره

برو عضو های قدیمی رو برگردون
(24-07-2015، 1:35)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:31)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:30)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: میگم میخوای اون تیلور مامسنُ بزارم ._. ؟

من ؟ من مگه دلقکم ؟ >_<

چیزای مسخره شبکه پویا ؟

زمین ُ زمان بهم فش میدن ._.
بذار! هرچند نمی دونم درباره چی حرف میزنی...

اره! منو یاد دخترای خل و چل می اندازی یه کم!

اره. نه باووو بذار. هیچی نمیشه. منو نگا...درباره ی چرت ترین چیز ها تاپیک گذاشتم چیزی نشده...

چرا همه به من میگن دیوونه ؟ :||||

تیلور مامسن همونی هست که رو آواتار پریاس !

کو کو ؟
شوخی کردم! شاید چون دوست دارن...

اهان. همون چشم ابرو مشکی خوشگله...

باووو اون تاپیک های شومپت و یا خاطرات مسخره ی من رو میگم.

آها .. ._.

بعضی وقتا تو حالت وسط هستی یعنی آدم نمیفهمه واقعی داری میگی یا الکی :|

انقدر جدی هستی ؟ :|||

(24-07-2015، 1:30)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:28)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:26)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امروز تولد سلنا گومز ِ نه ؟ :||

یک عکس بالای 36.7 سال ازش دیدم کلا از سلنا ناامید شدم!

منم یه سری فیلما ازش دیدم کلن ناامید شدم 

منظور من فرا تر از ایناست. خیلی بد تر!

قطعا منم 2 ، 3 تا فیلم از جانی دپ ببینم ازش نا امید میشم ..

100 تا نامزد داره .. 100تا خاطر خواه 100 بار هم تاحالا مزدوج شده ! :|
(24-07-2015، 1:37)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من کلا شبآ نمیخوابم :|

امشب تنهام .. یوهاهاها !

میترسم .. فقط داداشم هس که کوچولو خوابیده :/

خوش به حالت :|
ما خونمون 215 متره یعنی قاعدتا باید یه مقدار آزادی سر و صدا داشته باشیم ولی خونه قبلی مون که نصفه اینم نبود والا بیشتر میشد توش داد زد :|
داداش کوچولوت چن سالشه ؟ *^_^*