انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 23:12)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:10)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: خودم اعتراف میکنم این واقعا شبیه زندگی منه ! :|||
فریـد قربونت بـره .-.
خاک تو سرت من منظورم جدا شدن از آرین بود ُ دوست شدن با اون یکی .. ! :|

شما هرازگاه چن بار عوض میکنین؟:|
(24-07-2015، 23:15)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:14)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:13)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لامصب انقد جواب دادید هلاک شدم =|

تغیر کردی (= !

از کجا ب این نتیجه رسیدی :/

شکلکایی که میزاری -_- ..

اون موقع من از خدام بود یه دونا شکلک خندون اینا بزاری ولی جاش از این استفاده میکردی --> خخخخخخ .. :|||

یعنی دوست داشتم بزنم بکشمت .. :|
(24-07-2015، 23:17)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:14)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:09)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم شلوغه =]
کیا دیشب شب جمعه خوبی داشتن ؟
کیا شب جمعه مزخرفی داشتن ؟
و کیا حسابی تمیز شدن ؛]
فقط یک چیز احمقانه من بگم؟
امروز ساعت 4 و خورده ای بامداد یکی از بچه ها زنگ زد و من رفتم بیرون پارک ببینمش.
من دیشب موقعیت نداشتم امشب تمیز میشم :]

نمی فهمم منظورت چیه!
منظوری ندارم ._.
(24-07-2015، 23:14)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:12)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:10)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فریـد قربونت بـره .-.

فرید قربونت بره ._.*
چی میگی تو؟
(24-07-2015، 23:16)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: رفتین نمآز صبح تو فضا سبز بخونین انشاالله  گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 97

فریــد بچت 18 سالشـه هنو پستونک میزاره دهنش -_-
_
بچـه قرتـی .-.

2 متر ریشم دارم :| 

در ضمن شمآ ! ؟ :|
(24-07-2015، 23:19)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:14)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
فریـد قربونت بـره .-.

فرید قربونت بره ._.*
چی میگی تو؟

هیچ ..!
قربون نسـی سکسکــه بری ..!همیـن .. چیـز خاصی نبود |:
(24-07-2015، 23:18)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید تو مومنتای اسلش تو کنسرت قدیمیا یکیو گیر آوردم اسلش با گیتار بندری میزنه اکسل میرقصه با یه پارچه
لامصب انقد ریتمش قشنگه منم قرم میگیره D:
آپلود کن آپرات ما هم ببینیم اون تیکه رو!
خوب شد گفتی! رفتم پیش رفیقم. از شانس دیگه اسلش زیاد نداره. اینترنت خوب گرفتم حتما بهت میگم بهم معرفی کنی دانلود کنم. البته حالا حالا ها اینترنت خوب نمیگیریم.
(24-07-2015، 23:18)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:15)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:14)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:13)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لامصب انقد جواب دادید هلاک شدم =|

تغیر کردی (= !

از کجا ب این نتیجه رسیدی :/

شکلکایی که میزاری -_- ..

اون موقع من از خدام بود یه دونا شکلک خندون اینا بزاری ولی جاش از این استفاده میکردی --> خخخخخخ .. :|||

یعنی دوست داشتم بزنم بکشمت .. :|

خخحخخخ 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 97
(24-07-2015، 23:19)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
فریـد قربونت بـره .-.

فرید قربونت بره ._.*
چی میگی تو؟

بزن محرومـش کن ._. !
wtf ? 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Capture_6ae47.png