انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 1:18)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:16)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:14)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:12)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:11)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پر رو نشو دیگه :|

Big Grin اصن می دونی چیه؟ می خوای بگم هرکاری که می گفتم می گفتی چشم ارباب؟! بگم؟ بگم؟
بچه بودیم دیگه دیگه :S
اخلاقم خیلی فرق کرده :|

میدونستی  من و تو بین مدیرها تنها کسی بودیم اواتار های کارتونی قرار میدادیم
من اواتار کارتونی گذاشتم ؟:O
خدایا منو بکش :|
میتونی از.داعش هم کمک بگیری:|
(24-07-2015، 1:15)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موضوع مصاحبه :|

برم دنبال پا قشنگ ؟

این که پاش خشکله ._.

اره دیگه! بذار بخندیم.

اره. این خوب نی

نه از نظر من! پا قشنگ دارم. بدن بهت میدم.
تا حالا دقت کردین وسط دعوا تا ادم میاد حرف بزنه بهش میگن :
تو یکی دیگه گوه نخور :|

(24-07-2015، 1:19)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا ستاره های محمد کمه؟.--.

کی ؟
قدیمیا چه خوبنا ((:

خیلی صمیمی .. مهربون .. کلا پرفکت پرفکت ^_^

جدیدا هنوز نیومده شاخ میشن -_-
(24-07-2015، 1:19)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی ازم ویدا رو پرسید ؟Smile)

من :ess:
(24-07-2015، 1:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:15)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موضوع مصاحبه :|

برم دنبال پا قشنگ ؟

این که پاش خشکله ._.

اره دیگه! بذار بخندیم.

اره. این خوب نی

نه از نظر من! پا قشنگ دارم. بدن بهت میدم.

این اوتارش خوبه
فرید *** نباش

(24-07-2015، 1:20)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تا حالا دقت کردین وسط دعوا تا ادم میاد حرف بزنه بهش میگن :
تو یکی دیگه گوه نخور :|

(24-07-2015، 1:19)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا ستاره های محمد کمه؟.--.

کی ؟

سلطان
(24-07-2015، 1:20)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:19)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی ازم ویدا رو پرسید ؟Smile)

من :ess:

دو ماه قبــل باهاش بهم زدم
نمیپرسیدی بهتر بود |:
(24-07-2015، 1:20)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قدیمیا چه خوبنا ((:

خیلی صمیمی .. مهربون .. کلا پرفکت پرفکت ^_^

جدیدا هنوز نیومده شاخ میشن -_-

اره دیگه معلومه

باید بحث کودک درون رو جدی گرفت
(24-07-2015، 1:19)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
محمد .-.

هان ._.
آره خیلی جاش خالیه ._.
الان که فک میکنم از خیلیا خوش اخلاق تر بود :|
تا زمانی که اون بود همه ی کاربرای قدیم بودن .. وختی اون رفت بیشتریا رفتن :|
هوففففففففف .. 
من الان حس بدی دارم .. کسی میدونه چه جور میشه ادم خودشو خووووووووووب خالی کنه ؟
(24-07-2015، 1:19)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: گواینامه .. ؟ 

رشوه میدیم :>
برو گمشو متقلب!
اصن گواینامه دادن ک میخوان بگیرن :|

تو برون ..