انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: میگم فرید :|

تو ُ امیر احیانا شماره ای رد ُ بدل کردیم ؟ :V

همین یه ساعت پیش اومدم دیدم هر دوتان 6 ساعت پیش آنلاین بودید :|

الان هردوتان باهم آن شدین ._. !
نه پا خوشگله جان! bathtime

من نیروی جذب بالایی دارم  :hiccp:
(24-07-2015، 20:37)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:34)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید اسپمو حذف میکنن یا رد تایید:|

رد تایید بهتره به نظرم. ولی حذف بکنی هم رد تایید میشه و هم بعد یک مدت کوتاهی خودش خدف میشه. رد تایید به عنوان مدرک ت مدت خیلی زیادی هست.

مدیر ازمایشی نمیتونه اسپم پآک کنه ! ؟ یا ثابتم نمیتونه ! ؟ 
یا فقط تو و صابر میتونید حذف کنید ! ؟ ._.
امیر و فرید تلپاتی ذهنی دارن ! :|

سلام تو آل ..
(24-07-2015، 20:37)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:34)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

رد تایید بهتره به نظرم. ولی حذف بکنی هم رد تایید میشه و هم بعد یک مدت کوتاهی خودش خدف میشه. رد تایید به عنوان مدرک ت مدت خیلی زیادی هست.

پس رد تایید میکنیم فرید بعدا داری بیا خصوصی کارت دارم..
نقل قول: خوبی ؟ *.*

عالی ^_^ 

بله مرسی ._.

یِ دختره که میخنده :| 

غمگینه ؟ =|
اره. خوب!

پس خوش گذشته.

جدی؟ معلوم نی. انگار داره بعد از یک دل سیر گریه کردن دماغشو پاک میکنه

اره. حس خوبی نداره
(24-07-2015، 20:38)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: میگم فرید :|

تو ُ امیر احیانا شماره ای رد ُ بدل کردیم ؟ :V

همین یه ساعت پیش اومدم دیدم هر دوتان 6 ساعت پیش آنلاین بودید :|

الان هردوتان باهم آن شدین ._. !
نه پا خوشگله جان! bathtime

من نیروی جذب بالایی دارم  :hiccp:
آهن ربا :|

میگم کسی بهاره من ُ ناراحت کرده ؟ -_-

چند وخ نیومده بود امروز رفتم تو پروفش دیدم گفته میره -_- !

دعوا شده ؟ :||
تو روح فلــشcry girl
(24-07-2015، 20:39)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

مدیر ازمایشی نمیتونه اسپم پآک کنه ! ؟ یا ثابتم نمیتونه ! ؟ 
یا فقط تو و صابر میتونید حذف کنید ! ؟ ._.

همه می تونن
(24-07-2015، 20:39)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو روح فلــشcry girl

چرا؟
اقا من چقد باس فعال باشم تا دوباره مقآمو پس بدید  :4chs: