انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: آمم :|

خودت اگه خوب داری بده ._.
واسا من میدم!

نقل قول: تازه مقام پـا خوشکله هم فقـد مال منه >_____< .. !

یه جورایی از پا خوشکله خوشم میاد :|

مخصوصا آواتارم ._.
ههههههههههههه! دختره ی خل!
(24-07-2015، 20:50)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:48)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:46)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم فاطی :|

تو فقد باید عکس دختر خُشکل بزاری ._. !

اونوقت به دل فرید میشینه :V !

خوب منو شناختی  Sleepy

تازه مقام پـا خوشکله هم فقـد مال منه >_____< .. !

مخصوصا آواتارم ._.

به دِل فرید ؟ =||

من فقد نظـرشو خواستمـآ .. -_-
(24-07-2015، 20:51)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:49)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر مثه من شدی تو روز اول مدیریت :>
منم گیج میزدم ..
دو سه تا تاپیکو ب فنا ادم :|
عادی میشه..
سوالی داشتی از فرید بپرس ._. ..

موندم تاریخ از اول ب اخر پاکسازی کنم یا از اخر ب اول؟:|

از وسط

نقل قول: به دِل فرید ؟ =||

منظوری نداشت اون!
منظورش فقط آواتار بود.
(24-07-2015، 20:51)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقــد دلــم میخواد به مدیــرامـون فوش بـدم -_-

(24-07-2015، 20:50)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:49)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:48)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:46)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دارم میســوزم -_-

مَن که میفهمم مشکلت چیه ._.‎
چیــــه؟؟!!

دیگه حالا ...!
فوشت بدم؟؟!!-_-

اینجا نه بیا پ.خ ۷:
(24-07-2015، 20:53)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:51)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:49)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم گیج میزدم ..
عادی میشه..

از وسط

منظوری نداشت اون!
منظورش فقط آواتار بود.
ب طرف جلو برم یا ب طرف عقب._.
(24-07-2015، 20:52)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: آمم :|

واسا من میدم!

نقل قول: تازه مقام پـا خوشکله هم فقـد مال منه >_____< .. !

مخصوصا آواتارم ._.
ههههههههههههه! دختره ی خل!

خُل من نیستم ..  cry girl
(24-07-2015، 20:50)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:49)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:44)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره. خوب!

پس خوش گذشته.

جدی؟ معلوم نی. انگار داره بعد از یک دل سیر گریه کردن دماغشو پاک میکنه

اره. حس خوبی نداره

منم خوبم :| خــــــوب : ))

بلی ._.

=|

این یکی چه حسی منتقل میکنه ؟ =)))

ی دختر بنگی :|
ک خواسته ملوس باشه !

آمم :|

اواتار دخترونه ک نه :|
ولی از ی دختره خوشم میاد اگه دختر بودم اواتارای اونو میزاشتم !

کییی !؟ .__.
من بخودم حسودی میشه(._. )
(24-07-2015، 20:53)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
منم گیج میزدم ..
عادی میشه..

از وسط

منظوری نداشت اون!
منظورش فقط آواتار بود.

چقده منفیم =|

اهورا راس میگی cry girl
(24-07-2015، 20:54)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:51)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقــد دلــم میخواد به مدیــرامـون فوش بـدم -_-

(24-07-2015، 20:50)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:49)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:48)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مَن که میفهمم مشکلت چیه ._.‎
چیــــه؟؟!!

دیگه حالا ...!
فوشت بدم؟؟!!-_-

اینجا نه بیا پ.خ ۷:

استغفــرالله |:
من فوش بلد نیستم :7