انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 23:13)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لامصب انقد جواب دادید هلاک شدم =|

تغیر کردی (= !
(24-07-2015، 23:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:09)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم شلوغه =]
کیا دیشب شب جمعه خوبی داشتن ؟
کیا شب جمعه مزخرفی داشتن ؟
و کیا حسابی تمیز شدن ؛]
فقط یک چیز احمقانه من بگم؟
امروز ساعت 4 و خورده ای بامداد یکی از بچه ها زنگ زد و من رفتم بیرون پارک ببینمش.
من دیشب موقعیت نداشتم امشب تمیز میشم :]
(24-07-2015، 23:13)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:08)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل این آواتارت خیلی قشنگتره |: 

پرو من تمام آواتارم خوشکله :V !

نه این خیلی خوشگله (;
(24-07-2015، 23:14)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:13)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لامصب انقد جواب دادید هلاک شدم =|

تغیر کردی (= !

از کجا ب این نتیجه رسیدی :/
(24-07-2015، 23:15)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:13)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:08)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه این خیلی خوشگله (;
میدونم :> !
نقل قول: رفتین نمآز صبح تو فضا سبز بخونین انشاالله  گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 96

فریــد بچت 18 سالشـه هنو پستونک میزاره دهنش -_-
_
بچـه قرتـی .-.
(24-07-2015، 23:14)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:09)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم شلوغه =]
و کیا حسابی تمیز شدن ؛]
امروز ساعت 4 و خورده ای بامداد یکی از بچه ها زنگ زد و من رفتم بیرون پارک ببینمش.
من دیشب موقعیت نداشتم امشب تمیز میشم :]

نمی فهمم منظورت چیه!
(24-07-2015، 23:16)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:15)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

نه این خیلی خوشگله (;
میدونم :> !

پاهاش پرانتزیه |:
(24-07-2015، 23:14)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
میبینم شلوغه =]
و کیا حسابی تمیز شدن ؛]
رفتین نمآز صبح تو فضا سبز بخونین انشاالله  899
یک همچین چیزی! صدای اذان صبح میومد که زدم بیرون. سر راه چاهی گرفتم و رفتم پارک. بنده خدا اون از من بدتر بود. سه روز هست نخوابیده. دیشبش هم جشن بوده.
فرید تو مومنتای اسلش تو کنسرت قدیمیا یکیو گیر آوردم اسلش با گیتار بندری میزنه اکسل میرقصه با یه پارچه
لامصب انقد ریتمش قشنگه منم قرم میگیره D: