انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 14:27)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:24)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:20)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سرعت نگاه .-.

تو این فاصله رفتم دنبال یک ادم پررو ناهار خوردم بر گشتم 7:
سرعتم از طول =)

همونطور ک گفتم غذا سفارش میدادی و اونم دعوت میکردی خونه :|

همون دخیِ بود ؟

گفتم که خواهرم خونه بود .-.
البته مهم نبود ...!
ولی من همش بهش گیر میدادم نمیخواستم یک چیزی ازم داشته باشه...!
و به همین دلیل این کارو کردم :|
نگفتی آبجیت خونس .-.

چی پوشیده بود ؟ :|

من رو لبآس حسآسم -_-

(25-07-2015، 14:29)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:28)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:27)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:24)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:23)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._. من دخدر بازم..؟!:||

ول کن برادر .-.

به حرف اینا چی کار داری ._.!؟

من فقد خوب درکشون میکنم همین.. :|

منم همین طور ...!
ما چقد خوبیم.. ^_^

تازه مخ زدنمو ندیدی.. :v
خعلییی "

اصن عآلی ((:

ب سلآمتی .. اونم میبینیم :>
(25-07-2015، 14:30)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاک به سرم |:

هوی علی از غزل فاصله بگیر |:

دوسم داره.. :v
(25-07-2015، 14:28)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:25)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:22)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:20)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:18)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ساکتی هستم..
با این پارت مشکل دارم
+ سلام سارا^__^

خـوبـی ؟ .-.
نه
والیبالو خراب کردم این علی ام چرت و پرت گفت هی-ـ-
تو چطوری؟خوبی؟:>
+✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ این غزل

:>>

(25-07-2015، 14:23)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:20)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:16)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

نکنه باب اسفنجیه خودمو میگین؟ |:

اهـومـ

از ایـنـمـ اون ور تـری :>

دیو*.. :v

هــیــن :>

بـی ادب :>>

(25-07-2015، 14:28)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:25)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:22)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:20)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:18)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ساکتی هستم..
با این پارت مشکل دارم
+ سلام سارا^__^

خـوبـی ؟ .-.
نه

(25-07-2015، 14:23)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:20)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:16)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازت بدم میاد Confused
خیلی دختر بازی
به غزل میگممت-ــــــ-
کدم غزل؟ |:

اهـومـ

عالیی:>>>
چه خبرا؟

هـیـچـی .-.

تـو چـی ؟
(25-07-2015، 14:31)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:29)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:24)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
کدم غزل؟ |:

ول کن برادر .-.

نکنه به حرف تو باید کار داشته باشه ؟ |:

نه دخترم ._.!
+
اخوی اصلا فاز نمیده فقط با یکی باشی .-.
کار خوبی میکنی 7:
وای که من چقد خوشحالم دختر توام ||:

توام باید به داشتن چنین دختری افتخار کنی |:
(25-07-2015، 14:31)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:29)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
کدم غزل؟ |:

ول کن برادر .-.

نه دخترم ._.!
+
کار خوبی میکنی 7:

پسر نیسن نمیفمن.. ^_^
-___-
پسرای ترشیده:>>>
(25-07-2015، 14:33)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

ول کن برادر .-.

نه دخترم ._.!
+
کار خوبی میکنی 7:
وای که من چقد خوشحالم دختر توام ||:

توام باید به داشتن چنین دختری افتخار کنی |:

نه من همین طوری گفتم دخترم .-.
باید از مدین و عارفه اجازه بگیرم خواهر قبول میکنن یا نه .__.!
+

چی پوشیده بود داره فاطی؟._.
نمیگم بسوزی |:
(25-07-2015، 14:33)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:28)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
خـوبـی ؟ .-.
نه

[ -> ]
[ -> ]
کدم غزل؟ |:

اهـومـ

دیو*.. :v

هــیــن :>

بـی ادب :>>

(25-07-2015، 14:28)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
خـوبـی ؟ .-.
نه

[ -> ]
[ -> ]
کدم غزل؟ |:

اهـومـ

عالیی:>>>
چه خبرا؟

هـیـچـی .-.

تـو چـی ؟
دارم به دنبال موضوع میگردم
گشنمه
تو چی؟.-.
[ -> ]
کار خوبی میکنی 7:
لآشـ* بآزی .-.

(25-07-2015، 14:32)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگ میگ ._.

سینآ تو کِ جزو اینآ نیستی o_O .. ؟

_______

دنیآ .. o_O

امیر بآبآته .. ؟

بری خودکشی کنی سنگین تری ((:
(25-07-2015، 14:34)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
-___-
پسرای ترشیده:>>>

جووون تو شب بیا.. :v