انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بزنید فارسی وان! این دختره که تو چند شنبه با سینا دارن ازش محاصبه می کنن چقدر خوشمله   :rum:
(24-07-2015، 21:04)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
نینا ابدولمالک
معمولیه که!
اخه در بعضی موارد هم انقد آرایش میکنه میشه شبیه سد امیر کبیر (کرج)! 36 کیلو لایه بتونی مالیدن که خوشگلی نداره.

من ازش خوشم میاد نمیدونم چرا..
ی بار خیلی اتفاقی تو اینستا دیدمش بعد چارتا عکس ازش دیدم خوشم اومد..
اره زیاد ارایش میکنه عربا کلا زیاد ارایش میکنن..
چهرش خیلی معمولیه ولی معیارامو داره (:
(24-07-2015، 21:04)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
نینا ابدولمالک
معمولیه که!
اخه در بعضی موارد هم انقد آرایش میکنه میشه شبیه سد امیر کبیر (کرج)! 36 کیلو لایه بتونی مالیدن که خوشگلی نداره.

نقل قول:
تالا پورشه از نزدیک ندیدم:/\
شوخی نکن باووو
راستی بچه کجایی؟ یادم رفته
دوست داییم نمایشگا ماشین داره بعضی اوقات دایمی میره منم میبره ی بار اونجا بود ک نفهمیدم مدلش چی بود-_-
شمال کشور لاهیجان(:
نقل قول: من ازش خوشم میاد نمیدونم چرا..
ی بار خیلی اتفاقی تو اینستا دیدمش بعد چارتا عکس ازش دیدم خوشم اومد..
اره زیاد ارایش میکنه عربا کلا زیاد ارایش میکنن..
چهرش خیلی معمولیه ولی معیارامو داره (:
عربه؟ فکر کردم ایرانیه.
درکت می کنم. گاهی پیش میاد.
مثلا من یک بار از یک دختره خوشم اومد چون احساس می کردم شبیه مادرمه بعضی ظرایف صورتش.
(24-07-2015، 21:02)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی منم منفیم !
چیز خاصی نی (=

(24-07-2015، 20:55)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:50)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:49)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی دختر بنگی :|
ک خواسته ملوس باشه !

آمم :|

خودت اگه خوب داری بده ._.

اواتار دخترونه ک نه :|
ولی از ی دختره خوشم میاد اگه دختر بودم اواتارای اونو میزاشتم !

کییی !؟ .__.

نینا ابدولمالک :|

هعهی خدا -_-

باز گف :|

زشتتته .__.
[ -> ]
نقل قول:
نینا ابدولمالک
معمولیه که!

نقل قول:
تالا پورشه از نزدیک ندیدم:/\
شوخی نکن باووو
راستی بچه کجایی؟ یادم رفته

خوشـم میاد فـرید یِ مـوردم از دست نـداده :|

خدا قوت برادر .-.
(24-07-2015، 21:06)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بزنید فارسی وان! این دختره که تو چند شنبه با سینا دارن ازش محاصبه می کنن چقدر خوشمله   :rum:

تپله :|
هیکل خیلی مهمه ..
نقل قول: دوست داییم نمایشگا ماشین داره بعضی اوقات دایمی میره منم میبره ی بار اونجا بود ک نفهمیدم مدلش چی بود-_-
شمال کشور لاهیجان(:
اه دفعه بعد دیدی عکس بگیر بهت میگم مدلش چیه. من خوره پورشه ام.

---------------------------------------------------------

فاطی چرا عکسی که دادم رو نذاشتی؟  :angry2:
سلام ..
(24-07-2015، 21:06)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

فارسی وانمون خرابه :|
نقل قول: تپله :|
هیکل خیلی مهمه ..
نه. بانمکه! بهش میاد که تو پر باشه! دقت کن شکم نداره!

نقل قول: خوشـم میاد فـرید یِ مـوردم از دست نـداده :|

خدا قوت برادر .-.
وقتی دوست دختر ندارم دو حالت داره:

1-همش میشینم درباره ی دخترای دیگه نظر میدم مثله عقده ای ها  :ngh:

2-گی تور میشم!  kaffe2