انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 15:10)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:08)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:06)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: اره.. :|

فاطی منو فرید تو ی مدرسه درس خوندیم..منو دوس داره.. :v
فاطی کیه؟ فاطی مگه گفت؟
آره! فقط به خاطر اینکه هم مدرسه ای سابقمی؟  :ozer:

ی روز قرار بذار همو ببینیم.. :|
فردا بیا درختی (گلشهر)  Big Grin  کارت دارم... :84:

اقا دوره باغ فاتح رو بلدی..؟!:||

من خونم گوهردشته میدون نبوت اونجا..
(25-07-2015، 15:11)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:09)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:07)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما هنوز بحث دختربازی رو تموم نکردین؟ |:

هعی |:

تموم شد!

الان بحث پسر بازیه! 4fvf

همه پسرای پسر دوست دستاشون بالا!  Tongue

هم کلاسیای تو ک بچه باز بودن..

منو میدیدن میگفدن جون جون عجب چیزیه.. :\

منم فرار میکردم..

ng2

:>>
(25-07-2015، 15:11)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:10)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:08)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:06)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

فاطی کیه؟ فاطی مگه گفت؟

علی نرو در خطری D:

خودش گف پسر دوسته -_-

:viki:
نقل قول: هم کلاسیای تو ک بچه باز بودن..

منو میدیدن میگفدن جون جون عجب چیزیه.. :\

منم فرار میکردم..
چون کلاس 17 نفرمون 2 تاشون (از جمله من) به نحوی بچه قزوین بودن و خوب رو اون ها تاثییر گذاشتیم انگار!...

یادمه! ولی فقط تو نبودی!...
(25-07-2015، 15:11)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:10)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:08)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:06)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:06)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از تو توقع نداشتم

چه شده؟
Sad Sad Sad Sad Sad
من بی گناهم
تو نمیگفتی...؟استغفر الله

متاسفانه اطلاعاتی در این زمینه ندارم Undecided Undecided Undecided
من خودم ذغال فرووووشم.منو سیاه نکن
Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh

یا خدا من میگم اطلاعی ندارم یعنی اطلاعی ندارم دیگه
(25-07-2015، 15:11)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
افراد زیر 18 سال دخالت نمیکنن .-.

برو مشقاتو بنویس ._.!7:

من 18 سآلمه 14k
(25-07-2015، 15:12)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:10)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:07)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:06)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:04)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوباره سلام (:

تو میخواری هی میای سلام میکنی..؟!:|

به تو چه |:

تو عشق من نبودی..؟!:||
بودن یا نبودنم به خودت بستگی داره ||:

ه من هیچ ربطی نداره ((: ..
فاز شاعرانه ور داشتی.. :|
فرید تو کرجی؟.-.

بیا تهران بریم دور دور تو پسر بزن منم دختر میزنم 7:
(25-07-2015، 15:11)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:10)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:08)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
شما هنوز بحث دختربازی رو تموم نکردین؟ |:

هعی |:

دخترم دخالت نکن بحث مال بزرگتراس =)
من با شما نبودم بابا بزرگ  /:

افراد زیر 18 سال دخالت نمیکنن .-.

برو مشقاتو بنویس ._.!7:
مشق ندارم |:

دو تا مدرک دارم |:

مردم هی شاخ فرض میکنن خودشونو /:

شما برو به دوس دخترات برس |:

LooooL |:
(25-07-2015، 15:13)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:10)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

فاطی کیه؟ فاطی مگه گفت؟

اقا دوره باغ فاتح رو بلدی..؟!:||

من خونم گوهردشته میدون نبوت اونجا..
آره. اخه من درسته که ساکن کرج هستم ولی کرج گردی نمی کنم. ینی اون سمتا نمیام. اگه به جایی رفتن باشه که در اصل باید بیای تهران که منو ببینی! جدی میگم!
(25-07-2015، 15:14)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:12)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:10)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(25-07-2015، 15:06)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو میخواری هی میای سلام میکنی..؟!:|

به تو چه |:

تو عشق من نبودی..؟!:||
بودن یا نبودنم به خودت بستگی داره ||:

ه من هیچ ربطی نداره ((: ..
فاز شاعرانه ور داشتی.. :|

داره نخ میدم احمق بگیر -____-