انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 21:33)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:32)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
85 دیقه سکوت ..
:|

توی عمق سکوتت درد حس میشه .. گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 78

منظورت چی بود؟ :297:

Big Grin من منحرف شم چرا؟!
(24-07-2015، 21:33)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:32)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
85 دیقه سکوت ..
:|

توی عمق سکوتت درد حس میشه .. گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 78
من وختی سکوتم میکنم همچنان دیو*م :v
سلــٱمـ :|چه حرفهایی میبینم :\باید به گشت ارشاد خبر بدم

مدیرای مذهبی؟ آهای مدیرای مذهبی =)))
یا خدا. دارم پیش نویس انتخاب رشته رو می نویسم!  val
(24-07-2015، 21:34)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منظورت چی بود؟ :297:

Big Grin من منحرف شم چرا؟!

هیچی ! Angel 

داشتی میگفتی ..
(24-07-2015، 21:33)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
گوگوش گزینه مناسب برا توعه فرید:|
خدایی جوون که بوده خیلی خوب بوده! 
فکر کنم تو دقیقا منظورم رو گرفتی

یس^_^
فک کنم با اون کچله دوسته
جانی ن اون اهنگ سازه بود پیشش مینشست._.
(24-07-2015، 21:35)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلــٱمـ :|چه حرفهایی میبینم :\باید به گشت ارشاد خبر بدم

مدیرای مذهبی؟ آهای مدیرای مذهبی =)))

فکر نکنم بفهمی داریم چی میگمیم مگر اینکه خودت دستت تو کار باشه  Big Grin
(24-07-2015، 21:32)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهان! بله  Confused

با اون بالایی بودما .. Angel
(24-07-2015، 21:35)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:33)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
گوگوش گزینه مناسب برا توعه فرید:|
خدایی جوون که بوده خیلی خوب بوده! 
فکر کنم تو دقیقا منظورم رو گرفتی

یس^_^
فک کنم با اون کچله دوسته
جانی ن اون اهنگ سازه بود پیشش مینشست._.

Big Grin Big Grin Big Grin
خندیدم! 

اقا شایعه نساز
آه سلام !:hiccp: