انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام ._. !

( تست آواتارم ِ :| )
(24-07-2015، 21:47)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
برو سربازی زن بگیر :v
ها؟!یک چیزی گفتی ها! اگه با سربازی رفتن زن می دادن که من نفر اول بودم تو صف!

نقل قول: ن کلی گفتم..
من ک تهران قبول نمیشم مطمنم !
با این وضعیت ..
آزاد تهران چی؟! هزینش بالاست ولی خیلی سطحش هم خوبه.

نقل قول: گفتم...:|
الله اکبر:|
گفتم تا ایمان اوری:|
تامسون چ ربطی داشت:|
ادم سوسک بشه ضایع نشه خدافظ(.. )
اره! ههههه
بدرود
میدونم..
ولی باس با خانواده هم ی مشورتی بکنم!
نقل قول: ی سوال..
دارین اون داستان تخیلیه ک اژدها بازی بود ادامه میدید؟:|
نه! فرق داره. اون خیلی مسخره بود به نظرم.

نقل قول:
خو دوباره کنکور بدین
به خاطر دانشگاه؟! وقت تلف کردنه بخواد ادم وایسته یک سال دیگه. چون در عمل دو سال آدم تلف شده . نه یک سال!
(24-07-2015، 21:49)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ._. !

خوشگله
(24-07-2015، 21:47)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:45)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:42)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره خدایی! گل گفتی! این دختره توهمی هست!

چه کارکتری ساخته واست ! پشت هم نوشابه باز میکنه واسه صابر .. گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 82

اره!
اگه فردا بگن شادی مواد میزنه و شخصیت پردازی میکنه واسه خودش تعجب نمی کنم.
میگم بد نگذره یه وختا :|  Angel

(24-07-2015، 21:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی سوال..

نه باووووووو :|
اون پروندش بسته شد رفت  Angel

عجب :|

+

چرا دوباره کنکور بدم؟ احتمال قبولیم کمتر میشه..
فوقش میرم ی شهر دیگه...

بیا لاهیجان پرو اولوشن بزنیم._.
درس هم نمیخواد بخونی._.
ازدواج تو 19-20 سالگی مثه اینه از ی مهمونی باحال ساعت 8 شب بزنی بیرون!
اصلا همجین پیشنهادایی ندید :|
(24-07-2015، 21:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این یکی هم توی همون سبکه ! ولی میخواد تمام اون موجودات ماورایی رو با هم توی خونه جا بده !
(24-07-2015، 21:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ی سوال..

نقل قول:
خو دوباره کنکور بدین
به خاطر دانشگاه؟! وقت تلف کردنه بخواد ادم وایسته یک سال دیگه. چون در عمل دو سال آدم تلف شده . نه یک سال!

من اگه تهران قبول نشم دوباره کنکور میدم اینقدر امتحان میدم تا تهران قبول بشم
(24-07-2015، 21:49)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ._. !

تو رو خدا عوض نکن تا دو سه هفته  Undecided خب؟! خیلی خوبه.

نقل قول: ولی باس با خانواده هم ی مشورتی بکنم!
داستان من فرق داره. منم و زندگیم و دوستان. وارد جزییات نشیم بهتره.
(24-07-2015، 21:48)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایمان و فرید  Angel
باشه ما فهمیدیم شما همگی ژول ورن های قرن جدید هستید !
بابا شما خوبید ..  fishing

نمیدونستی؟._./:
برم
خدافظ بقیه