انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نمیشه همش باشه؟
من حال ویرایش ندارم چرت گفتم.-.
نقل قول: میگم فرید :|
این ارقام انجمن واقعا هی عوض میشن یا مشکل از لپ تاپه منه ؟
یه بار اعداد رو به انگلیسی نشون میده یه بار به فارسی .. 0_0
قبلا همیشه انگلیسی بود الان چی شده ؟
والا من متوجه نکته ای نشدم
(24-07-2015، 0:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: :|ولش کن
خودم روش فکر میکنم
جدا از شوخی: واژه یا ترکیب و جمله هم میشه؟

هر چی بلدی تو پ.خ بگو خودم انختاب میکنم
(24-07-2015، 0:42)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:40)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:38)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.....هی یادش یخیر 
.،مم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=36971

مثلا میخوای بگی قدیمی هستی ؟  Angel  ( شوخی )
آره خداییش یادش بخیر .. فسقل بودیا ! 

اره دیگه خخخ

فسقل؟واقعا میرم نظراتمو تو گذشته میبینم خندم می،ره
منم همینطــــــور :|
بچگی هم عالمی داره ها ..
همش اسپم هامو نگاه میکنم و میخندم و افسوس میخورم ..
چه قدر من برای اسپم اخطار میگرفتم ^_^
یادش بخیر .. 
(24-07-2015، 0:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امروز تو خیابونمون دعوا شده بود ._. !

پسرم پیرهنش پاره شده بود .-. !

چه هیکل خوبیم داشت :|

سلام :||
پا خوشگلی که هنو!

بهش می گفتی اوفففف چه هیکل شومپت واری!

Big Grin
(24-07-2015، 0:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:42)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود بر همگی

پسر تو گفته بودی عکس بذارم؟ برو صفحه اول  Big Grin البته ببخش دیگه. جدید تر میذارم بعدن. این ماله کنکوره

نیستش که کدوم صفحش ؟ 
(24-07-2015، 0:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون عکسی که گذاشتی تو بودی ؟!
(24-07-2015، 0:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آواتارت خیلی قشنگه |: 
نقل قول:
هر چی بلدی تو پ.خ بگو خودم انختاب میکنم
به اندازی کافی در دقیقه پیام میاد! همینجا میگم.
مثلا:
هیچ امیدی به آینده نیست
رویا ها دست نیافتنی هستن
باید بری دنبال پول فقط
پول نداشته باشی یعنی خوشبخت نیستی
و این جور چیز های اشتباه!

(24-07-2015، 0:45)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون عکسی که گذاشتی تو بودی ؟!
هنوز نمی دونی؟! آره دیگه!

(24-07-2015، 0:45)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:42)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود بر همگی

پسر تو گفته بودی عکس بذارم؟ برو صفحه اول  Big Grin البته ببخش دیگه. جدید تر میذارم بعدن. این ماله کنکوره

نیستش که کدوم صفحش ؟ 

صفحه ی اول همین تاپیک
[ -> ]
درود بر همگی
درود و سلام
[ -> ]

سلام
(24-07-2015، 0:45)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:42)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:40)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:38)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.....هی یادش یخیر 
.،مم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=36971

مثلا میخوای بگی قدیمی هستی ؟  Angel  ( شوخی )
آره خداییش یادش بخیر .. فسقل بودیا ! 

اره دیگه خخخ

فسقل؟واقعا میرم نظراتمو تو گذشته میبینم خندم می،ره
منم همینطــــــور :|
بچگی هم عالمی داره ها ..
همش اسپم هامو نگاه میکنم و میخندم و افسوس میخورم ..
چه قدر من برای اسپم اخطار میگرفتم ^_^
یادش بخیر .. 
من  رو بالاخره سلطان بهم گفت اسپم چیه و حالیم شد

اوه باز اینجا گفتی اه